2K 240Hz özelliklere sahip monitör önerisi

Esaxa

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus B450m-k II
AMD Ryzen 5 5600 3.50Ghz
T-Force Tuf Gaming 3200mhz (2x8) 16GB
MSI 2060S Gaming 8GB 256Bit OC
Samsung M.2 Nvme SSD 3500/3000Mb
600W 80PSU Power
4xFan Matrix
Asus 249Q1R 165Hz
Meslek
İşletmeci
Sayın hocalarım. Belirttiğim gibi 2K 240Hz monitör önerisi istiyorum. Fiyatı ne kadar uygun olursa o kadar iyi olur. F/P olmasını dilerim.

Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Hocam 12000₺-14000₺ arası önerebileceğiniz var mıdır?

Hocam 12000₺-14000₺ arası önerebileceğiniz var mıdır?
Hocam şahsi fikrim eğer alabiliyorsanız kalitelisinden almanız. Zamanında fiyat performans diye gittim AOC IPS aldım, sorun üstüne sorun. 4 kere git gel yaptı monitör. Sonunda başka monitör yolladılar. Bunda da acayip ghosting var. Bunu da yolladım düzelmeden geri geldi. Yıldım artık. Kardeşime LG aldık. Ufak ışık sızmaları dışında hiçbir problemi yok.

Hocam şahsi fikrim eğer alabiliyorsanız kalitelisinden almanız. Zamanında fiyat performans diye gittim AOC IPS aldım, sorun üstüne sorun. 4 kere git gel yaptı monitör. Sonunda başka monitör yolladılar. Bunda da acayip ghosting var. Bunu da yolladım düzelmeden geri geldi. Yıldım artık. Kardeşime LG aldık. Ufak ışık sızmaları dışında hiçbir problemi yok.
Haklisiniz. Teşekkür ederim hocam öneriniz için.

240HZ için bunlardan daha ucuzu yok şuanda hocam.
Teşekkürler hocam☺️

240HZ için bunlardan daha ucuzu yok şuanda hocam.
Hocam hp omen piyasada sadece 1 satıcı da var ve yorum sıfır. Yerine önerebileceğiniz farklı cihaz var mıdır?

@DMN hocam LG Ultragear'ı Vatan Bilgisayardan aldım. İndirim de sağladılar. Tutar 15381₺ oldu ve daha önce kullandığım monitörler ile cihaz arasında çok fark yoktu fakat bu LG çok hoşuma gitti. Sızma minimum seviyede ghosting yok denecek kadar az. Tekrar teşekkür ederim tavsiyeniz için. Sanki siz hediye almışsınız gibi hissediyorum 😂

@DMN hocam LG Ultragear'ı Vatan Bilgisayardan aldım. İndirim de sağladılar. Tutar 15381₺ oldu ve daha önce kullandığım monitörler ile cihaz arasında çok fark yoktu fakat bu LG çok hoşuma gitti. Sızma minimum seviyede ghosting yok denecek kadar az. Tekrar teşekkür ederim tavsiyeniz için. Sanki siz hediye almışsınız gibi hissediyorum 😂

Son düzenleme:

Geri
Yukarı