Yurt dışında çalışmak için en kolay yol nedir?

Onuda bulmak ayrı bir dert varmı böyle bir program?
Sakın girdiğiniz insan belgeseli sitelerinde "Jessica 2km yakınında seninle tanışmak istiyor" diye karşınıza çıkan görsellere tıklamayın. Onun dışında bir izdivaç sitesi var mıdır? Bilemem, internette araştırın fakat tuzaklara düşmeyin.

Değil. Evlenmek için gideceksen dile falan ihtiyacın yok. Evleneceğin kişi Amerika ayağında bu işi koşturacak.
Onuda bulmak ayrı bir dert varmı böyle bir program?
Sakın girdiğiniz insan belgeseli sitelerinde "Jessica 2km yakınında seninle tanışmak istiyor" diye karşınıza çıkan görsellere tıklamayın. Onun dışında bir izdivaç sitesi var mıdır? Bilemem, internette araştırın fakat tuzaklara düşmeyin.
Yok canım o kadar da değil 😂peki mesela ben illa öyle iyi bir ülke aramıyorum örneğin Avustralya burda veya bunun gibi ülkelerde göç şartı nasıl bilgin varmı acaba?

Önce bi eş bulun da. Bu adımlar çok sonra. Sizi seven, baş üstüne koyacak bir hanım bulun da uğraşsın bunun için. Avustralya önermem bu arada, çok böcek var.
Bu arada Fransa'da bir tanıdığımız var ama ne kadar yardımcı olur bilmiyorum olursa işim kolaylaşırmı?(adam yer altı elektrik işleri ile uğraşıyor)

Geri
Yukarı