Yurt dışında üniversite okurken aynı zamanda Türkiye'de AÖ üniversite okunur mu?

valenn

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba, sorum şu. Bir yandan yurt dışında üniversite okurken bir yandan da Türkiye de açık öğretim üniversite okuyabilir miyim? Konu hakkında bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.

Öncelikle herkese merhaba, sorum şu. Bir yandan yurt dışında üniversite okurken bir yandan da Türkiye de açık öğretim üniversite okuyabilir miyim? Konu hakkında bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.

Bunu ben de çok merak ediyorum. Bu yıl AÖF kazanıp önümüzdeki yıl yurt dışına üniversiteye gitmek istiyorum.

Okursunuz da sınavlara nasıl gireceğinizi bilemedim.

Online değil mi sınavlar? Ki olmasa bile benlik sıkıntı yok Plovdiv'de okumayı düşünüyorum, 2 saatlik yol gelirim girer giderim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Online değil mi sınavlar? Ki olmasa bile benlik sıkıntı yok Plovdiv'de okumayı düşünüyorum, 2 saatlik yol gelirim girer giderim.

Hayır, online değil. Deprem zamanı ve pandemide online olmuştu sadece. Onun haricinde seçtiğiniz şehre göre sınav merkezinde oluyorsunuz. Hafta sonu oluyor zaten.

Hayır, Online değil. Deprem zamanı ve pandemide Online olmuştu sadece. Onun haricinde seçtiğiniz şehre göre sınav merkezinde oluyorsunuz. Hafta sonu oluyor zaten.

İyi benlik sıkıntı yok gelirim olur geri giderim 2 saatlik yol Edirne'de yaşıyorum zaten.

Geri
Yukarı