Yurt dışından 2 adet iPhone 14 getirilebilir mi?

ben demiyorum bunu kos koca devlet söylüyor. ben ticari yapmıyorum ama 11 tane telefon taşıyorum! Birkaç tel taşıyor kullnıyorum. Yeni cihazda getirdim sorunsuz olarak ödedim vergisini bandrolünü vs aldım. Tek sorun imei işlettirme! Çünkü bu imei işlettirme git gel işlettir yapamıyorsunuz. Aşağıda detaylı ve güncel bilgi alabilirsiniz.

Hocam gidenler kendileri ile beraber şarj aletlerini götürmüyorlar mı? Dönüştede haliyle kendileri ile beraber olmayacak mı?

Benim amacım sadece kendime ve kardeşime almak hocam fazlasında gözüm yok. En garantisi o zaman sizlerin söylediği kadarı ile anladığım sadece kendime kutusuz kendim kullanıyorum şeklinde 1er adet üzerimde almak.
Evet hocam şarj aleti satın alın sorun çıkmaz. Ama risk alabilirsiniz 2 telefon alarak. Ya da garantiye alıp 2 kere gidin. Çünkü 2023 te pul 300 tl olacak.

Merhaba,

Arkadaşlar önümüzdeki hafta Irak'ta olacağım. Burada Apple AirPods, Apple Watch + iPhone 14 Pro almak istiyorum. Merak ettiğim şu; her birinden 2 adet alabilir miyim? Birini kutulu diğerlerini kendi üzerimde kendim kullanıyorum şeklinde.

Örneğin SIM kartımı bir adet telefona takıp üzerimde kullanacağım 1 adette valizimde. Aynı şekilde kolumda 1 adet saat valizde 1 adet kutulu + kulağımda 1 adet AirPods valizimde 1 adet kutulu.

Bu şekilde bir sorun yaşar mıyım acaba?

1 cihaza hat takıp kendi şahsi cihazın gibi getirip, diğer cihazla beraber getirirsin.

Meraktan soruyorum, iPhone 14 ne kadara geliyor ki bu şekilde aldığınızda?
Şöyle belirteyim fiyat konusunda artık eskisi gibi değil ne yazık ki. Irak tarafından nasıl gelir , geliyor bir bilgim yok ama avrupaya sık ziyaret eden ve çifta vatandaş olan birisi olarak şunu söyleyeyim; burada eskiden olduğu gibi hat üzerinde telefon alabiliyorsunuz. Çok pahalı değil çok ucuz da değil. Ayrıca tekno satış merkezleri de var. Şöyle bir durum var tekno satış yerlerinde olan modeller operatörlerin mağazalarında olmuyor yada tam tersi. Tabi Spesifik bilinen hit ürünler hariç. Artık bu gibi durumlarda gidip kendinizin alması daha mantıklı olur diye düşünüyorum kimseden fikir alıp kimseye de ısmalarma yapmayın. Alırsınız sorun çıkar o ısmalarladığınız sıkıntı çeker :)

Merhaba,

Arkadaşlar önümüzdeki hafta Irak'ta olacağım. Burada Apple AirPods, Apple Watch + iPhone 14 Pro almak istiyorum. Merak ettiğim şu; her birinden 2 adet alabilir miyim? Birini kutulu diğerlerini kendi üzerimde kendim kullanıyorum şeklinde.

Örneğin SIM kartımı bir adet telefona takıp üzerimde kullanacağım 1 adette valizimde. Aynı şekilde kolumda 1 adet saat valizde 1 adet kutulu + kulağımda 1 adet AirPods valizimde 1 adet kutulu.

Bu şekilde bir sorun yaşar mıyım acaba?

Yurt dışından bir tane getirme hakkın var.

Geri
Yukarı