Yurt dışından iPhone 14 Pro Max nereden alınabilir?

LonelyDarkSide

Hectopat
Arkadaşlar selam, yurt dışından iPhone 14 Pro Max almayı düşünüyorum fakat oradaki şu an güncel fiyatlar hakkında bilgim yok ve nereden alacağım? Oraya sadece kimlik ile giriş yapabiliyor muyum bunun gibi soruları detaylı anlatırsanız çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gücistana gidip almak en mantıklısı vergi iadesi de alıyorsun yapması çok basit binlerce insan gidiyor almak için.

Arkadaşlar selam, yurt dışından iPhone 14 Pro Max almayı düşünüyorum fakat oradaki şu an güncel fiyatlar hakkında bilgim yok ve nereden alacağım? Oraya sadece kimlik ile giriş yapabiliyor muyum bunun gibi soruları detaylı anlatırsanız çok memnun olurum.

Hangi ülkeleri kastediyorsunuz yurt dışı derken.

Gürcistan'a gidip almak mantıklı hem vergi iadesi (%12) var çıkışta hem de fiyatı zamlı olmasına rağmen yarı yarıya falan geliyor.

Nereden alacaksın, nereye gideceksin ? Her ülkeye de kimlikle giremezsin.

Sadece Kıbrıs ve Gürcistan'a kimlikle giriş çıkış yapabilirsin. Bu sayede yurda giriş belgesiyle kayıt yapabiliyorsun. 1 yıl içinde farklı ülkeye gidip geldiysen Türkiye'de yurt dışı satanları tercih edebilirsin daha ucuz. Ama ilk kez yapacaksan Gürcistan'ı tercih edebilirsin bununla ilgili YouTube'da çok içerik var.

İyi hoş da kanka nereye gidiyorsun onu söylersen yardımcı olur arkadaşlar.
Gürcistan dediğimi hatırlıyorum fakat moderatör arkadaşlar sanırım silmiş.

Gücistana gidip almak en mantıklısı vergi iadesi de alıyorsun yapması çok basit binlerce insan gidiyor almak için.
256 GB almayı düşünüyorum. Sizce 7 bin TL daha koyup 512 GB almak daha mı mantıklıdır ?

Gürcistan dediğimi hatırlıyorum fakat moderatör arkadaşlar sanırım silmiş.

256 GB almayı düşünüyorum. Sizce 7 bin TL daha koyup 512 GB almak daha mı mantıklıdır ?
O kadar fiyata gerek yok. 256GB bence gayet yeterli. Yetersiz geldiği yerde iCloud var zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı