Yurt dışından alınan iPhone 240 günden sonra kullanılabilir mi?

burakdrs

Hectopat
Yer
mezun tayfa
Daha fazla  
Meslek
Serbest Mesleque
Yurt dışı almak istediğim IPhone'yi 120+120günden sonra nasıl kullanabilirim, yılbaşında kapanan telefon geri açılıyor mu açılıyorsa para biriktirip kayıt yapabilir miyim daha sonra yurt dışından gelen birinin üstüne(hattı onun üstüne yaptırsam)

biraz daha detayı başka konu açıp yazdım,bakmak isterseniz açtığım konularda mevcut

İstediğin zaman kayıt yaparsın, açarlar.

Yani diyelim ben 240 gün kayıt yaptırmadım kapandı, kapalıyken gidip kayıt yaptırabiliyor muyum doğru mu anladım?

İstediğin zaman kayıt yaparsın, açarlar. 120+120 gün diye bir şey de yok, 120 gün sadece. 120 gün sonra kilitlerler, parayı ödersen açarlar.
120+120nin olayı bir tane de e.sim var onu da aktif ettiğim zaman süresi aktif olunca başlamıyor mu?

Peki kayıt yaptırmadım kapandı sene ortasında, yıl başında BTK tekrar 120 gün hakkı veriyor mu biraz araştırdım ama BTK'nın sitesinde göremedim
Onun hakkında tam olarak bilgim yok. Bende 3 sene önce 6S vardı ve yurtdışıydı, ne hikmetse bir sonraki yılbaşında 120 gün hak daha vermişti neden olduğu hakkında dediğim gibi bir bilgim yok.

Şimdi insanlar ucuza gelsin diye yurt dışından telefon alıp böyle para vermeye devam mı ediyor? Akıl kârı değil.
14 pronu al git kayıt harcını da ekle tr fiyatından çıkar sonucu yaz

14 pronu al git kayıt harcını da ekle tr fiyatından çıkar sonucu yaz
+telefonu akrabam getirecek sadece telefonun parası benden çıkacak 950 euro o da

Yeni konular

Geri
Yukarı