Yurt dışından alınan klavyenin garantisi olur mu?

InternetciMen

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Ankara
Sipariş verdiğim klavye: Amazon.com.tr

Yurt dışından gelen ürünlerin genelde garantisi olmaz fakat ben yine de bir sorayım dedim. Herhangi bir garantisi var mı?
Ürün açıklamasında "Ürünlerimiz bir yıl garantiyi desteklemektedir." yazısını gördüm. O yüzden soruyorum.

Sipariş verdiğim klavye: Amazon.com.tr

Yurt dışından gelen ürünlerin genelde garantisi olmaz fakat ben yine de bir sorayım dedim. Herhangi bir garantisi var mı?
Ürün açıklamasında "ürünlerimiz bir yıl garantiyi desteklemektedir." yazısını gördüm. O yüzden soruyorum.

Yanlış bilmiyorsam yurt dışında garantisi olan ürünleri sizin yollamaniz gerekiyor haliyle astari yüzünü geçiyor ama bu Amazon belli olmaz.

Direk Amazon müşteri hizmetlerine sorsana garanti olur.
Şimdi aklıma geldi, soruyorum.

Amazon Müşteri hizmetleri: "Kontrol ettiğimde ürün amazon depolarından gelen ürün 30 günlük iade süreciniz ve 2 yıl garantiniz bulunuyor."
"Garanti için üretici firma ile görüşebilirsiniz."

Aldığım satıcıya soracağım şimdi.

Şimdi aklıma geldi, soruyorum.

Amazon müşteri hizmetleri: "kontrol ettiğimde ürün Amazon depolarından gelen ürün 30 günlük iade süreciniz ve 2 yıl garantiniz bulunuyor."
"Garanti için üretici firma ile görüşebilirsiniz."

Aldığım satıcıya soracağım şimdi.

Satıcıya sormaya gerek yok ki sorun olduğu zaman satici ile değil Amazon'la muhatap olursun daha rahat ve müşteri hizmetleri çok iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı