Yurt dışından araba almak

DMR6860

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Yurt dışından araba almak istiyorum buradaki vergilerden dolayı. Yurt dışında oturma izni gerekli diye görmüştüm. 200k dolar bütçe ile araba fiyatlarının uygun olduğu ve mülk ile oturma izni veren bir ülke var mı? Ya da yurt dışında 6 ay geçirmeden başka yolları?

Merhaba. Yurt dışından araba almak istiyorum buradaki vergilerden dolayı. Yurt dışında oturma izni gerekli diye görmüştüm. 200k dolar bütçe ile araba fiyatlarının uygun olduğu ve mülk ile oturma izni veren bir ülke var mı? Ya da yurt dışında 6 ay geçirmeden başka yolları?

@Criesley Hocamın dediği gibi otopark.com bu hareketiniz için daha mantıklı olacak.
Her ülkenin farklı bir koşulu var.
Satın alacağınız ülke Almanya gibi gelişmiş bir ülke olmayacağı için yüksek ihtimalle Balkan ülkelerinden biri olur. Bu da dolandırılma ihtimalinizi arttırır. En iyisi bu ülkelerden biriyle ticaret yapan, o ülkeler hakkından fikri hatta o ülkeden araba getirmiş birisini doğrudan bulmanız en mantıklısı olur. Belki forumda vardır ama otopark.com'da bulmanız daha yüksek ihtimalli.

Yeni konular

Geri
Yukarı