Yurt dışından ekran kartı alınır mı?

Lettore11

Decapat
Daha fazla  
Merhaba biliyorsunuz Türkiye'de her şey gibi ekran kartları da pahalı vergisini de siteye ödeyeceğimiz. Yeni Zelanda'da Ukrayna'da ekran kartları satan siteler mantıklı mı? Eğer güvenli bir site biliyorsanız yazabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam tavsiye etmem arkadaşım almıştı iadesiyle birlikte 2 ay süreç geçti (2019 yılında kalan bir anı). Vatan'dan aldım ben mesela o zamanlar 5000 TL olan ekran kartını 1.250'ye almıştım. Yani yerel indirimleri takip edebilirsiniz belki şansınız tutar.

Vergiyide geçtim kargo ücretine hiç dikkat etmedin herhalde. eBay de bedava GT 710 buldum kargo 40 dolardı TR de alsam 0'ını alıyordum(gerçi o da sıfırdı). Bir de gümrükle kavga edecektim. Akıl karı değil. Vergi neysede kargo sıkıntı. AliExpress'teki gibi 1-2 dolar kargo çikmaz haberin olsun.

Vergiyide geçtim kargo ücretine hiç dikkat etmedin herhalde. eBay de bedava GT 710 buldum kargo 40 dolardı TR de alsam 0'ını alıyordum(gerçi o da sıfırdı). Bir de gümrükle kavga edecektim. Akıl karı değil. Vergi neysede kargo sıkıntı. AliExpress'teki gibi 1-2 dolar kargo çikmaz haberin olsun.
Zaten hocam bu devirde ekran kartı için paraya kıymak gerek...

Yeni konular

Geri
Yukarı