Yurt Dışından Ekran Kartı Alınır mı?

Ersan E

Hectopat
GTX 750 Ti almayı düşünüyorum fakat Türkiye'de fazla bulunmuyor bulsam da 300TL fark var. Yurt dışından ekran kartı alan var mı memnun musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargo ile beraber pahalı oluyor burada garantisi olmayabiliyor, ürünün elinize tek parça geçmeme olasılığı var bence pek mantıklı değil.
Amazon gibi büyük şirketler zaten kargolamayı iyi yapıyorlar. Ayrıca kargo dahil fiyatını da ödeme ekranında görebiliyorsunuz. Kargo fiyatı dahil çoğu ürün çok daha hesaplı hale gelebiliyor.

Aliexpress üzerinden GTX 750 alabilirsiniz. Aldığınız satıcı zaten üstüne vergi binmesin diye kutunun üzerinde düşük bir miktar yazar. Türkiye'den almaktansa Aliexpress üzerinden almak daha mantıklı.

Yurt dışının peşin kısmı işi bozuyor. Aksi halde tabi ki alabilir siniz. Aliexpres de Türkiye ye ücretsiz sevkiyat seçenekleri var. Amazon da gayet güvenli. Bazı arkadaşlar garanti falan kısmını takıntı yapıyor. Sorun yaşadığımda ben garantinin nadir işe yaradığını hep gördüm.

Almadan önce bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yurt dışının peşin kısmı işi bozuyor. Aksi halde tabi ki alabilir siniz. Aliexpres de Türkiye ye ücretsiz sevkiyat seçenekleri var. Amazon da gayet güvenli. Bazı arkadaşlar garanti falan kısmını takıntı yapıyor. Sorun yaşadığımda ben garantinin nadir işe yaradığını hep gördüm.
Garanti bir tek bende işe yarıyor galiba yurt dışından almayı ben de düşündüm sistemi mi ama buradan aldım, aldıktan 1 ay sonra anakartı yaktım bildiğiniz anakarttan alev çıktı sebebi ise rgb fan bağlarken yanlış takmışım, garantiye gitti herhangi bir para ödemeden tertemiz şekilde paramı aldım, açıkçası biraz da şans işi tabi ki.

Arkadaşlar özellikle yurt dışındaki ekran kartlarında bellekler çok düşük gözlemliyorum. Pek anlam veremedim. Türkiye de 4GB 8GB yetmezken adamlar resmen sıfır ürünlerde 1GB 2GB bir hayli satışını yapıyorlar. (aslında sorumun yanıtı videoda varmış)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı