Yurt dışından ekran kartı getirilebilir mi?

RECKEİ

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben yurt dışından ekran kartı getirtebilir miyim? Maalesef, ülkemizdeki şartlar çok sıkıntılı. O yüzden kuzenim yurt dışından gelirken ekran kartı getirebilir mi? Bir sıkıntı çıkar mı acaba?

Kartın paketini açmalı kendine aldığını söylemeli taki sorarlar sormazlarsa sorun yok ancak valize değil el bagajında elinde getirsin eğer alacaksa kendimden biliyorum valizlere aparkat atıyorlar bozulmasın.

Bulabilirse getirebilir. Şu anda yurt dışında da arz sıkıntısı olduğundan ekran kartları yüksek fiyatlarla karaborsada.
Ben mining yapmayacağım. Sadece oyun için istiyorum aklımdaki ekran kartı asus rog strix 3060 ti. Bazı kartlar mining e uygun değilmiş herhalde onlar ucuzdan satılıyordu.
Amazon Japonya üzerinden mümkün. Her gün kontrol etmeniz gerekiyor.
Ülkeye stok açıyorlar ve seri bir şekilde tükeniyor.
Bilgi için teşekkürler.
Kartın paketini açmalı kendine aldığını söylemeli taki sorarlar sormazlarsa sorun yok ancak valize değil el bagajında elinde getirsin eğer alacaksa kendimden biliyorum valizlere aparkat atıyorlar bozulmasın.
Benim derse sıkıntı olmaz mı yani ? Kutusu pek de önemli değil getirmesi yeter.

Kendi eşyası kimse bir şey diyemez lakin mesele şu kullanılmış süsü vermeli orijinal kutusu olsa bile üzerinde jelatini yoksa kimse bir şey diyemez tatilimi evimde oyun oynayarak geçireceğim hepsi bu.

Kendi eşyası kimse bir şey diyemez lakin mesele şu kullanılmış süsü vermeli orijinal kutusu olsa bile üzerinde jelatini yoksa kimse bir şey diyemez tatilimi evimde oyun oynayarak geçireceğim hepsi bu.

Teşekkür ederim. Herkes diyor bu devirde PC toplanmaz diye de. İleriki zamanlarda ucuzlayacağı da yok ekran kartını ucuza getirebilsek yeter.

Dostum ufak bir bilgilendirme geçeyim. Kuzenin eğer Türkiye'den turist olarak gittiyse yani Avrupa vatandaşı değilse geçerli. Ürünü alıp, kutuyu açmazsa, havaalanında tax-free bölümünden 100-150€'da vergi geri ödemesi alabiliyor. Ama ürünün kutusunun jelatinli olması gerekiyor.

Dostum ufak bir bilgilendirme geçeyim. Kuzenin eğer Türkiye'den turist olarak gittiyse yani Avrupa vatandaşı değilse geçerli. Ürünü alıp, kutuyu açmazsa, havaalanında tax-free bölümünden 100-150€'da vergi geri ödemesi alabiliyor. Ama ürünün kutusunun jelatinli olması gerekiyor.
Çift vatandaşlığı var Hollanda ve Türkiye. Dediğim gibi kutusuna veya jelatinine ihtiyacım yok ekran kartın kendisi gelse yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı