Yurt dışından Gaming laptop almak mantıklı mı?

Hocam ama kargoda sıkıntı olsa veya garantilik bir durum olsa yurt dışı ile iletişime geçmek falan zor olmaz mı?
MSI'ın 1 Yıl Global garantisi var diye duydum. Ürünü siteden kayıt ettirince 3 ay ekstra veriyorlar.

Ben de aynı şekilde yapmayı düşünüyordum ancak kablosu bile farklı olabilir. Cihazın adaptörü nasıldır bilmiyorum ancak klavye konusu önemli bir durum türkçe karakterlerin olmaması benim için sorundu.

Hangi ülkeden alıyorsanız ona uygun bir priz girişi alın, prize takın ve şarj aleti vs. ne varsa öyle bağlayın. Şarj aleti falan farklı olacak çünkü.

(Priz girişi dedim yanlış dediğime eminim ama anladınız ne demek istediğimi :) )

Ben de aynı şekilde yapmayı düşünüyordum ancak kablosu bile farklı olabilir. Cihazın adaptörü nasıldır bilmiyorum ancak klavye konusu önemli bir durum türkçe karakterlerin olmaması benim için sorundu.
Adaptör için prize takılan kısmına aparat takılabilir ya da adaptörün prize giden kısmındaki kablosu çıkarılıyorsa değiştirilebilir. Klavye kısmı kaldı ona da alışılabilir bence.

Aradaki 3500 TL+ fiyat farkına bakılırsa güç kablosunu değiştirmek, klavyeye alışmak ve 8 ay az garanti almak mantıklı ayrıca Amerika'dan alınan üründe RGB klavye ve 1 TB HDD var fazladan.

Geri
Yukarı