Yurt dışından keycaps alınırsa vergi olur mu?

bed0v1

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, linki bıraktığım seti almak istiyorum ama gümrük vergisinden korkuyorum. Gümrük vergisi kesin geliyor mu, gelirse ne kadar gellir? Bir tanıdığımız 1 TL'lik tohumdan 72TL vergi çıktığını söylüyor, pek inandırıcı gelmedi bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yurt dışında nefes alsan vergi ödersin :)
Çok olmadığı sürece sıkıntı olmaz, tasarımı çok hoşuma gitti :D
Klavye, Türkçe klavye değil haberiniz olsun.
Önemli değil, teşekkürler hocam.
hemen hemen 70 TL'lik bir vergi çıkıyor buradan hesaplayınca. Yeni klavye parasına denk geliyor vergiyle birlikte...
Yurt dışından bir şey almak akıl işi gibi durmuyor artık.

Çok olmadığı sürece sıkıntı olmaz, tasarımı çok hoşuma gitti :D

Önemli değil, teşekkürler hocam.

hemen hemen 70 TL'lik bir vergi çıkıyor buradan hesaplayınca. Yeni klavye parasına denk geliyor vergiyle birlikte...
Yurt dışından bir şey almak akıl işi gibi durmuyor artık.
Değil maalesef, ne alırsanız alın vergiyle beraber ülkemizdekiyle aynı fiyata geliyor :/

Klavye, Türkçe klavye değil haberiniz olsun.

Klavye de degil zaten. Tus takimi sadece.
Merhaba, linki bıraktığım seti almak istiyorum ama gümrük vergisinden korkuyorum. Gümrük vergisi kesin geliyor mu, gelirse ne kadar gellir? Bir tanıdığımız 1 TL'lik tohumdan 72TL vergi çıktığını söylüyor, pek inandırıcı gelmedi bana.

Banggood'tan satin alirken Turkey Direct Mail ile gonderim secersen odeme esnasinda kargo ve gumruk vergisi dahil herseyi oduyorsun. Teslimatta ekstra odeme cikmiyor. Bu ilk mesajdaki urun icin kargo ve gumruk 62₺ tutuyor.
Değil maalesef, ne alırsanız alın vergiyle beraber ülkemizdekiyle aynı fiyata geliyor :/

Cogu urun icin gecerli degil bu soyledigin. Turkiye fiyatinin yarisindan daha aza satin aldigim kulakliklar var mesela. Vergi ve kargo eklenmis haliyle hem de.

Yeni konular

Geri
Yukarı