Yurt dışından PS5 alıp Türkiye'de satmak

Size kaç paraya mal oluyor?

Kendinizin olduğunu kırılmaması için kutusuna koyup getirdiğinizi veya seyahate çıktığınızı ve sıkılmamak için yanınıza kutusu ile aldığınızı söylerseniz hiçbir sıkıntı olmaz ama yurt dışından kargo ile alamazsınız. Mecbur sizin gidip almanız lazım. O da pek kârlı olmuyor. Pasaport + vize + bilet bunlar neredeyse Türkiye fiyatına getiriyor. Varsa bir tanıdığınız o gelirken getirsin.

Almanya'da yaşıyorum, Türkiye'ye tatile gelirken 1 tane alıp satsam uçak bileti parası çıkıyor yoksa ben napayım konsolu 😂.Aklımda tek soru var acaba alan olur mu yoksa elimde mi patlar, ondan korktuğumdan vazgeçebilirim.
Size kaç paraya mal oluyor?
PS5 fiyatı buradan bakabilirsiniz, amazon.de sitesinde kalmadığı için oradan da alabilirim yada 299€ gibi bir fiyata Xbox series X' de almak mümkün.

Almanya'da yaşıyorum, Türkiye'ye tatile gelirken 1 tane alıp satsam uçak bileti parası çıkıyor yoksa ben napayım konsolu 😂.Aklımda tek soru var acaba alan olur mu yoksa elimde mi patlar, ondan korktuğumdan vazgeçebilirim.

PS5 fiyatı buradan bakabilirsiniz, amazon.de sitesinde kalmadığı için oradan da alabilirim ya da 299€ gibi bir fiyata Xbox series X'de almak mümkün.

Hocam ne zaman geliyorsunuz Türkiye'ye? Ek bir ücretle beraber ben almak isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı