Yurt disindan PS5 almak mantikli mi?

bbnoS

Hectopat
Daha fazla  
Çin'den alacağım ancak şöyle bir şey VA mesela bir konuda satın alım yaparken sıkıntı çıkarır yazıyordu ben oyunlari Plus'tan oynarım ve her yıl satın alım yaparım sorun yaratır mı? Cdli alacağım PS5'i PS4 cdlerini de açar mi? Ve bilmem gereken bir şey varsa aydınlatır mısınız?

Bir de yatay kullanın diyorlar dikey mi kullanayım yatay mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Dik veya yatay kullanın fark etmez fakat çok az da olsa dik kullananların soğutma sıvısının aktığı haberlerini görmüştüm. Sallanmazsa düzgünce kenarda durursa bir şey olmaz.

Geriye uyumluluk sayesinde PS4 oyunlarını PS5 te oynayabilirsin.

Çin'den alacağım ancak şöyle bir şey VA mesela bir konuda satın alım yaparken sıkıntı çıkarır yazıyordu ben oyunlari Plus'tan oynarım ve her yıl satın alım yaparım sorun yaratır mı? Cdli alacağım PS5'i PS4 cdlerini de açar mi? Ve bilmem gereken bir şey varsa aydınlatır mısınız?

Ps4 cdlerini çalıştırır.Dik veya yatay hiçbirşey farketmiyor.Etrafının açık olması yeterli.Hava akışı olması lazım.

çin'den de alsanız Antarktika'dan da alsanız konsolun CFI modeli 1200 ve üstü olduğu sürece sorun çıkmaz. Dik kullanılır, PS4 oyunu da çalıştırır.

çin'den de alsanız Antarktika'dan da alsanız konsolun CFI modeli 1200 ve üstü olduğu sürece sorun çıkmaz. Dik kullanılır, PS4 oyunu da çalıştırır.
Bazıları yurt dışından alınca satın alım yapamassınız diyordu başak bir konuda ondan sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı