Yurt dışından PS5 almak sıkıntı yaratır mı?

@Marc Marquezzz Şu kutu açık getirirsen veya kutusuz getirirsen vergi ödemezsin diyen ilk kimse yalanın kralını söylüyor.

Yanınızda ister kutulu ister kutusuz, ister kutusu açılmış ister açılmamış getirdiğiniz 1 tane oyun konsolu için vergi ödemezsiniz. Tekrar ediyorum 1 tane...

Yanınızda getirdiğiniz aynı 2. ürün ister kutulu olsun ister kutusuz olsun, memur durdursa vergiyi paşa paşa ödemek zorundasınız. Zaten o durdurmadan sizin beyan etmeniz lazım.

Olay bu.

@Marc Marquezzz şu kutu açık getirirsen veya kutusuz getirirsen vergi ödemezsin diyen ilk kimse yalanın kralını söylüyor.

Yanınızda ister kutulu ister kutusuz, ister kutusu açılmış ister açılmamış getirdiğiniz 1 tane oyun konsolu için vergi ödemezsiniz. tekrar ediyorum 1 tane...

Yanınızda getirdiğiniz aynı 2. ürün ister kutulu olsun ister kutusuz olsun, memur durdursa vergiyi paşa paşa ödemek zorundasınız. Zaten o durdurmadan sizin beyan etmeniz lazım.

Olay bu.

Kanka tek bir kişi değil aileside var a kişisi kendine b kişisi kendine o şekil olmaz mı satmak için de değil kuzenimle beraber alacağız da.

PS5 almak istiyorum ancak Türkiye'deki fiyatlari biliyorsunuz malum fiyatlar uçuk vergileriden dolar uzerinden yurtdısindan alsam DLC'lerde oyunlarda guc kablosunda veya herhangi bir seyinde sorun çıkartır mı? Bu arada araştırdigim kadarıyla uluslararası garanti oluyorsa aldıktan sonra bozulursa veya sıkıntı çıkarırsa Türkiye'deki yetkili servisten yaptirabiliyor musum herhalde ancak çok bir bilgi sahibi değilim, yardımcı olursanız sevinirim. Atıyorum şimdi yurt dışından aldım geliyorum Türkiye'ye gümrükte bir sıkıntı çıkar mı vergi falan alıyorlar mi yani yurt dışından almak daha mantıklı gibi duruyor bence yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Kaçak sokarsan bir şey olmaz.

Yani tam cevap gelmemiş olan bir konu üzerine dikkat çekmek istiyorum.
Yurt dışından alınan PS5 garanti dışı kalır mı? Garantisi Türkiye de işler mi? Yoksa bir arıza durumunda yurtdışına mı götürmem gerekir?
(Başlık ile doğrudan alakalı diye buraya yazdım. Fakat eğer yeterli ilgi görmezse konu açarım tabii ki.)

Yani tam cevap gelmemiş olan bir konu üzerine dikkat çekmek istiyorum.
Yurt dışından alınan PS5 garanti dışı kalır mı? Garantisi Türkiye de işler mi? Yoksa bir arıza durumunda yurtdışına mı götürmem gerekir?
(Başlık ile doğrudan alakalı diye buraya yazdım. Fakat eğer yeterli ilgi görmezse konu açarım tabii ki.)
Bir sıkıntı olursa yurtdışına götürmelisiniz garantisi için.

Yeni konular

Geri
Yukarı