Yurt Dışından Series X alınır mı?

Çok teşekkür ediyorum. Sizden haber bekliyorum hocam. Sağolun, varolun.

Sanırım en az 24 saat o ülkede kalması gerekiyor Tax Free'den yararlanabilmek için. Ayrıca Hostes arkadaş yolcu sayılmayıp nakil vasıta görevlisi olduğundan yolcu beraberi muafiyetlerden de sanırım faydalanamıyo hocam.

Sanırım en az 24 saat o ülkede kalması gerekiyor Tax Free'den yararlanabilmek için. Ayrıca Hostes arkadaş yolcu sayılmayıp nakil vasıta görevlisi olduğundan yolcu beraberi muafiyetlerden de sanırım faydalanamıyo hocam.
Hocam bu soracağım soru belki illegal olacak ama malumunuz ülkemizde çok pahalı bu cihazlar. Arkadaşım bir hostes olarak alsa bavuluna koyup getirse yakalanma ihtimali nedir? Yakalanırsa ne olur?

Hocam bu soracağım soru belki illegal olacak ama malumunuz ülkemizde çok pahalı bu cihazlar. Arkadaşım bir hostes olarak alsa bavuluna koyup getirse yakalanma ihtimali nedir? Yakalanırsa ne olur?

Yakalanır elbette, personele daha çok dikkat et ederiz biz. Hepsinin valizi XRAY taramasından geçer.

Herkese merhaba
Yurt Dışından Xbox Series X almak ile ilgili kafamda bazı sorular var. Öncelikle konsol Amerika veya Kanada’dan alınacak. Geliş fiyatı ise 4000 ₺’yi geçmeyecek. Kafamdaki sorular şunlar:

1- Konsol da Microsoft Türkiye Garantisi oluyor mu? Varsa kaç sene?
2- Konsolu Türkiye’de sorunsuz kullanabilir miyim?
3- Gamepass, Dijital Alışverişlerde sıkıntı yaşar mıyım?
4- Türkiye’den alınan oyun CD’lerini konsolda çalıştırabilir miyim?
5- Konsolun dilini ve bölgesini Türkiye yapabiliyor muyum?

Sorularımı cevaplarsanız beni çok mutlu edersiniz. Şimdiden çok teşekkür ediyor, iyi günler diliyorum.
Hocam selam,şu an bendede aynı durum var.Abd den getirdiğiniz ürün burada çalıştımı acaba. sadece prize uysun diye dönüştürücü aparat takmak yeterli oluyormu. power kablosu sorun çıkarmadı sanırım dimi

Yeni konular

Geri
Yukarı