Yurt dışından telefon alma

BaranHQ

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarım Uzmanı ve Mobil Uygulama Geliştirici
Kayıt ettirmeden 120 gün kullanıldığını ve bunun her yıl sıfırlandığını biliyorum sormak istediğim su;

Mesela iPhone 13 Pro e-SIM'le beraber çift SIM oluyor, 4 ay fiziksel 4 ay e-SIM şeklinde kullansam 1 yıl içerisinde 8 ay şeklinde kullanabilir miyim?

Teşekkürler.

Kayıt ettirmeden 120 gün kullanıldığını ve bunun her yıl sıfırlandığını biliyorum sormak istediğim su;

Mesela iPhone 13 Pro e-SIM'le beraber çift SIM oluyor, 4 ay fiziksel 4 ay e-SIM şeklinde kullansam 1 yıl içerisinde 8 ay şeklinde kullanabilir miyim?

Teşekkürler.
Pek sanmıyorum bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir.

Kullanabilirsiniz. e-sim'in IMEI numarası farklı.

1 yıl sonra resetlendiği bilgisini ben göremedim. 120-120 = 240 gün, geriye kalan günlerde ne yapacaksınız peki?

Önünde sonunda o parayı ödemeniz gerekecek maalesef.

Dünyanın en aptal sistemi

Kullanabilirsiniz. E-SIM'in IMEI numarası farklı.

1 yıl sonra resetlendiği bilgisini ben göremedim. 120-120 = 240 gün, geriye kalan günlerde ne yapacaksınız peki?

Önünde sonunda o parayı ödemeniz gerekecek maalesef.

Dünyanın en aptal sistemi.

Şu şekilde düşünüyorum 1 ay uzatma hakkım var ya 2 IMEI için 1 aydan 2 ay yapar toplam 300 gün kalan 60 günde eski iPhone 7 var bende hattımı ona takarım diye düşündüm.

Şu şekilde düşünüyorum 1 ay uzatma hakkım var ya 2 IMEI için 1 aydan 2 ay yapar toplam 300 gün kalan 60 günde eski iPhone 7 var bende hattımı ona takarım diye düşündüm.

Yapın hocam, o esnada da kayıt ettirmeyi kovalayın derim. Şu anda y.dışından böyle bir cihazı almak çok mantıklı.

Ben olsam ben de alırdım

Bence gidin telefoncudan 50 TL-100 TL'ye imei attırın bu kadar uğraşmaya gerek yok :D. Ama dediğiniz gayet mantıklı.

Geri
Yukarı