Yurt İçi Kargo Trendyol Yoğunluk Sorunu

Roux

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Yahu arkadaş Trendyol'dan şarj aleti aldım. Sözde orijinal Huawei şarjı. Adam bana lightning USB kablosu gönderiyor. 39TL düşmüş bir de. Asıl şikayetim ürünü iade edeceğim fakat 2 haftadır Yoğunluk var diye yetiştiriyorlar. Ayın 1'i dediler ve yine iade yok. Yok mu forumda yurt içi kargo çalışanı? Bu sadece benim şubemde mi oluyor? Boşu boşuna o şubeye gidip geliyorum!

HakSon

Nerde olursa olsun herkes bu youtube kullanıcısından bedava template alıyor ve karşılıklı olarak herkese sanki kendi yapıyormuş gibi ücret karşılığı satıyorlar. Sende öğren bunu. ?

hakson linkine tıkla
İyide bu olayı daha fazla uzatmak istemiyorum. Verdim aldım. Ne yapayım. Haberim yoktu. Bu kadar takıntı yapmanın sebebi ne? Üstelik o bahsettiğin şahıs da bedava template yapıyor. Vermişim almışım uzatmaya gerek yok.
Böyle bir hakları yok. İade etmek istersen edersin. Yoğunluk var diye isteğini reddedemezler. Israrcı olursanız ve şikayette bulunacağınızı söylerseniz iadenizi işleme koyacaklardır. Bazı durumlarda çirkef olmak işe yarıyor.
Tekrar gidermiyim bilmiyorum. Bezdim. Gelene geçene aynı bahane.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı