Yurt içi S24 satılıp yurt dışı iPhone 15 alınır mı?

50 MP ve üstüne yapay zeka müdahale ediyor ve bunu kapatamıyorsunuz. Samsung’un yapay zekası bu konu da başarısız. Ancak yazıları net bir şekilde görebilirsiniz. Bu konu da hakkını yemeyelim. Genelde incelemelere bakarsanız herkes yazıların netliğini konuşur. Özellikle zoom performansında. Kimse abartılı renklerden söz etmez. Ben bu konuyu her yazdığım da anlam veremediğim bir şekilde Samsung fanboyları tarafından linç yiyorum. Nedense kimse bunu kabullenmek istemiyor. Bir de üstüne YouTube videoları atıp, kıyaslamalara bakmamı istiyorlar. Halbuki attıkları video da bile net bir şekilde boya olduğu belli oluyor. Boyadan dolayı dediğiniz gibi detaylar kayboluyor. Fotoğraf gerçeklikten çıkıyor. Kullanıcı deneyimleri her zaman videolardan daha faydalıdır. Ancak kullanıcı deneyimlerine bakarken de dikkat etmek gerekiyor. Çünkü bazı kullanıcılar kullandıkları ürüne aşık oluyorlar. Kusurlarını görmek istemiyorlar. Anlatırken de o kadar aşkla anlatırlar ki sanarsın kendi çocuklarının başarılarından söz ediyorlar. Bu tür kullanıcılara dikkat etmenizi öneririm.
Ben dediğim gibi iki tarafı da kullandım. Şimdi de kullandığım cihaza 40 bin lira para vermişim. Kimse kusura bakmasın, neyse o. Yurtdışı almalı mıyım diye düşünüyorum.

Ben dediğim gibi iki tarafı da kullandım. Şimdi de kullandığım cihaza 40 bin lira para vermişim. Kimse kusura bakmasın, neyse o. Yurtdışı almalı mıyım diye düşünüyorum.
14 işinizi görecektir. Ayrıca dinamik ada küçük ekran da çok sırıtıyor. Büyük ekran da göze batmıyor ama aynı şey küçük ekran için geçerli değil. Yurt dışı İPhone kayıt için alınmaz.

Sizin probleminiz büyük ihtimal ile yazılımsal. Ben S23+ kullanıyorum. Kızımda iphone 12 var. İkisi arasındaki kamera farkı can acıtacak kadar çok. Özellikle S23 gece çekimlerinde İphone 12 yi eziyor. Çektiğim 4k 60fps videoları 50inç ekranda cam gibi izliyorum. Sizin S24 te kamera sorunu yaşamanız çok ilginç geldi. Bence servise gösterin. Çünkü normal değil.

iPhone 13 kullanıcısı olarak söylüyorum nasıl fark yok? Bu kadar iddialı konuşmayın.

Hocam düz 14 modelden bahsediliyor ki ben de arkadaşa katılıyorum hadi sizin için "fiyat farkı verilecek kadar fark yok" diye ben açayım. Farkları yazıyorum Süreyya Hanım'ın muhteşem değişimini görelim ekleyeceğiniz şeyler varsa ekleyin.
Düz 14'ün düz 13'e göre gelişmesi
1-Fazladan 2 GB RAM
2-Kameraya gelen video çekerken hareket modu özelliği
3-Evet 2gr daha hafif bence mükemmel iyileştirme :)
4-Sadece bir çıt daha iyi batarya
Temel farklar bunlar. Apple'ın sitesindeki fiyatlara baktığımızda iPhone 13 40K iken 14 48K'den başlıyor. 8K'ye değecek bir fark görüyorsanız tamam ben göremiyorum.

Sizin probleminiz büyük ihtimal ile yazılımsal. Ben S23+ kullanıyorum. Kızımda iphone 12 var. İkisi arasındaki kamera farkı can acıtacak kadar çok. Özellikle S23 gece çekimlerinde İphone 12 yi eziyor. Çektiğim 4k 60fps videoları 50inç ekranda cam gibi izliyorum. Sizin S24 te kamera sorunu yaşamanız çok ilginç geldi. Bence servise gösterin. Çünkü normal değil.
Dünya çapında böyle bir durum var. Servise gönderen arkadaşlar da cihazda problem yok deyip yolluyorlarmış. Yazılımsal ise de güncelleme ile düzelmeyecek. S24 Ultra için güncelleme yayınlandı ancak S24 için robot cevaplar veriliyor sadece. Umutsuz vaka resmen.

Dünya çapında böyle bir durum var. Servise gönderen arkadaşlar da cihazda problem yok deyip yolluyorlarmış. Yazılımsal ise de güncelleme ile düzelmeyecek. S24 Ultra için güncelleme yayınlandı ancak S24 için robot cevaplar veriliyor sadece. Umutsuz vaka resmen.
Samsungun en problemsiz cihazı S23 serisi oldu. 5 aydır kullanıyorum şuana kadar kullandığım en iyi telefon oldu. S24 serisinde snapdragonsuz modellerinde problem bekleniyordu. Acaba snapdragon 8gen3 lü modelleri nasıl.

Samsungun en problemsiz cihazı S23 serisi oldu. 5 aydır kullanıyorum şuana kadar kullandığım en iyi telefon oldu. S24 serisinde snapdragonsuz modellerinde problem bekleniyordu. Acaba snapdragon 8gen3 lü modelleri nasıl.
Evet S23 serisini ben de beğeniyorum, sadece zoruma giden yeni çıkan ve daha üstün olması gereken 40 bin liralık telefonun bırakın S23'ü iPhone 12 cihazımdan bile kötü olması. :)

Şahsen birçok kez belirttim burada S23 ile arasındaki fiyat farkını hak etmediğini ancak çoğu kişi 7 yıl güncelleme desteği ve AI özelliklerini överek önerdi S24'ü. O kadar para versem tercih etmeyeceğim bir model. Exynos'un geçmişten gelen kötü algısından dolayı 2. elde satarken de zarar ettirir.

Geri
Yukarı