Yurtdışından Alınan Xbox one garantisi TR'de geçer mi?

KOVL2K

Kilopat
1.150 TL'ye yurt dışından alınma hiç kullanılmamış xbox one lego movie bundle ve 0 xbox controller satan bir arkadaş var. Alsam mı sizce? Tr'de garantisi oluyor mu acaba?

Avrupa ülkelerinden alınan xboxların garantileri Türkiye de geçerli oluyormuş hocam. Cihazi kayıt ettirmek yeterliymiş. Playstationlarda yok global garanti.

Ben burayı arayıp öğrendim: 0090 212 375 5232. Kendileri yurt dışından getireceğim XBox One'da Türkiye garantisi olmadığını söylediler. Acaba bir şeyi yanlış mı anlattılar ya da ben mi yanlış anladım. Siz nereden öğrendiniz acaba?

Ben burayı arayıp öğrendim: 0090 212 375 5232. Kendileri yurt dışından getireceğim XBox One'da Türkiye garantisi olmadığını söylediler. Acaba bir şeyi yanlış mı anlattılar ya da ben mi yanlış anladım. Siz nereden öğrendiniz acaba?
Başka forumda konu açtım hocam, orada ki xbox kullanan bir arkadaş bana şunları söyledi.
Avrupa'dan alınmışsa 2 yıl, Amerika'dan alınmışsa 1 yıl garantisi var. Xbox.com'dan hesabınızla oturum açtıktan sonra "Destek" bölümüne girip sayfanın en altında "Onarım ve servis merkezi" bölümünden seri numarası ile kayıt yaparsanız Xbox'ınızın garantisinin ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz.
[TBODY] [/TBODY]

Başka forumda konu açtım hocam, orada ki xbox kullanan bir arkadaş bana şunları söyledi.
Avrupa'dan alınmışsa 2 yıl, Amerika'dan alınmışsa 1 yıl garantisi var. Xbox.com'dan hesabınızla oturum açtıktan sonra "Destek" bölümüne girip sayfanın en altında "Onarım ve servis merkezi" bölümünden seri numarası ile kayıt yaparsanız Xbox'ınızın garantisinin ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz.
[TBODY] [/TBODY]
Türkiye'de geçiyorsa iyi. Yine de emin olamadım açıkçası.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı