Yurtiçi Kargo 18 Yaş Sınırı

Arkadaşlar reşit olmadığım için kargoyu vermediler. VR almıştım. Kafayı sıyırmak üzereyim. Kimse 18 yaş sınırı diye bir şey yok diyor. Benim şube mi gerizekalı?
Senin şube sıkıntılı müşteri hizmetlerini arayarak durumu ilet çözülür. Kargo senin adına mı ?

Arkadaşlar reşit olmadığım için kargoyu vermediler. VR almıştım. Kafayı sıyırmak üzereyim. Kimse 18 yaş sınırı diye bir şey yok diyor. Benim şube mi gerizekalı?
Ben de şimdi öğrendim.

Kargo senin adınaysa, almadan dükkandan çıktıysan hata etmişsin. Senin adına değilse bir kez vermediler mi ne yaparsan yap vermezler. Uğraştırırlar yaşın küçük olduğu için. Mesela bizim burada Aras kargo isme yaşa bakmadan direk verip gidiyor benim yerime başkası alsa kargoyu alıp gidecek. Bu yüzden bir nevi daha iyi olabilir böyle önlemler (kargo senin adına değil ise)

Eğer kargo sahibi sizseniz bu durum sonsuz bir döngüye girebilir. :) Saçma sapan işler.

Şaka bir yana yazınızdan anladığım kadarıyla kargo sahibi sizsiniz ve kargoyu yaşınızdan dolayı size vermiyorlarsa cidden saçmalık.

Şimdi diyelim 16 yaşında banka kartı ile internetten alışveriş yapmış genç birisi; parasını ödediği ve kendi adına gelen kargoyu yaş sınırlaması 18 olduğu için Yurtiçi Kargo'dan alamayacak mı?

Ahahah AM4-AMD4 Fan ayağı sipariş verdim. Manuel girdiğim adrese değilde farklı bir adrese gitmişler. Tazminat açsam %100 haklıyım. Uğraşılacak durum değil.

Senin şube sıkıntılı müşteri hizmetlerini arayarak durumu ilet çözülür. Kargo senin adına mı ?
Evet benim adıma. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim fakat yine de 18 yaş üstü biriyle gelmemi (Veli) istiyor. Kargomu velim ile gidip aldım. Bir daha asla yurtiçi kargo kullanmayacağım. PTT kullanırım.
Ben de şimdi öğrendim.

Bu şubeden şubeye mi değişiyor artık anlamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı