Yurtiçi Kargo kargoyu dağıtıma çıkarmadı

Hocam yanlış anlamayın ama bunu Yurtiçi Kargo'yla görüşmeniz gerekmiyor mu? Çok daha ayrıntılı bir açıklama sunabilirler sonuçta.
Tebrikler dostum. Bu tarz tüm konulara yazmak isteyipte, son anda vazgeçtiğimi sen yazmışsın.

Burayı firmaların çağrı merkezi sanıyorlar. Biz nerden bilelim neden çıkmadı, iade alırlar mı, ne zaman gönderirler vs. vs. vs.

Sorun yaşıyorsa yol gösterebiliriz anca. Millet artık bi zahmet firmayı arayıp "kardeşim benim gönderim nerde, ne zaman gelir?" diye sormak yerine buraya yazıyor.

Tebrikler dostum. Bu tarz tüm konulara yazmak isteyipte, son anda vazgeçtiğimi sen yazmışsın.

Burayı firmaların çağrı merkezi sanıyorlar. Biz nerden bilelim neden çıkmadı, iade alırlar mı, ne zaman gönderirler vs. vs. vs.

Sorun yaşıyorsa yol gösterebiliriz anca. Millet artık bi zahmet firmayı arayıp "kardeşim benim gönderim nerde, ne zaman gelir?" diye sormak yerine buraya yazıyor.
Merhaba telefonum bozuk

Merhaba telefonum bozuk
O zaman gönderi sorgulama yapabilirsin. Bunun dışında zaten bu forumdan alabileceğin başka bir bilgi yok.

7 güne yapacaklar telefonu keriz değilim merak etme

Geri
Yukarı