Yurtiçi Kargo rezilliği

Aynı mesaj bana da geldi. Konunun yurt içi ile uzaktan yakından alakası yok. Normal dolandırıcılar ile aynilar ancak inanalım diye yurt içi yazmışlar. Numarayı görmeyip yanlışlıkla tiklayacak iken linkin saçma olduğunu gördüm. Linke tıklarsanız kişisel bilgileriniz dolandırıcıya gider ve hesaplarınız çalınabilir. Bu durumu yasayanlar varsa numarayı hep beraber şikayet edelim.

Aynı mesaj bana da geldi. Konunun yurt içi ile uzaktan yakından alakası yok. Normal dolandırıcılar ile aynilar ancak inanalım diye yurt içi yazmışlar. Numarayı görmeyip yanlışlıkla tiklayacak iken linkin saçma olduğunu gördüm. Linke tıklarsanız kişisel bilgileriniz dolandırıcıya gider ve hesaplarınız çalınabilir. Bu durumu yasayanlar varsa numarayı hep beraber şikayet edelim.

Yokki yazmamı yanlış anlamayın. Dolandırıcı olduklarını bilerek yazdım. Ben hiç yurt içi kullanmadım ve bana bile geldi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-10-04-16-29-23-830_com.android.mms.jpg
    Screenshot_2023-10-04-16-29-23-830_com.android.mms.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 17
O halde ilginç bir denk geliş oldu. Lakin yine de süphelenmiyor değilim :D

Bu konu hakkında şunu söyleyeyim. Bu mesajı kargo şirketi yüzünden yememiş olabilirsin ama emin ol o firmalarda bilgilerini paylaşıyor. Artık bunun bir önemi kalmadı 10 yaşındaki velet T.C.'ni ogrenebiliyor. Çok takmayın kafanıza linklerede sakin basmayın.

Geri
Yukarı