Yurtiçi Kargo şubesi olmayan yerden kargo vermek

CarryExe

Hectopat
Yer
İsviçre
Daha fazla  
Oturduğum yerde Yurtiçi Kargo şubesi yok. Sahibinden.com üzerinden param güvende ile bir satış yapacağım ama şube olmadığı için gönderemiyorum. Nasıl gönderim yapabilirim? (Oturduğum yerde sadece PTT Kargo var.)

Oturduğum yerde Yurtiçi Kargo şubesi yok. Sahibinden.com üzerinden param güvende ile bir satış yapacağım ama şube olmadığı için gönderemiyorum. Nasıl gönderim yapabilirim? (oturduğum yerde sadece PTT Kargo var.)

Ürün ilanını açarken zaten vereceğiniz kargoyu siz ayarlıyordunuz ilanı yeniden açıp PTT Kargo yapabilirsiniz ve öyle kargoya verebilirsiniz ancak satın alan kişi ile iletişime geçin ve durumu anlatın ilanı yeniden açıp satın almasını sağlayın.

Ürün ilanını açarken zaten vereceğiniz kargoyu siz ayarlıyordunuz ilanı yeniden açıp PTT Kargo yapabilirsiniz ve öyle kargoya verebilirsiniz ancak satın alan kişi ile iletişime geçin ve durumu anlatın ilanı yeniden açıp satın almasını sağlayın.
İlan açarken kargo seçme gibi bir seçenek yok. Zaten sahibinden'in anlaşmalı olduğu şirket Yurtiçi.

Şube olmayan yerlere araçları gidebiliyor eski çalıştığım yerde şube yoktu araç gelip park ediyordu herkes teslim ettikten sonra gidiyordu.
Araçlar geliyor ama kargo alıyorlar mı bilmiyorum. Sadece şubelerden alınıyor sanırsam yani barkod makinası olmuyordu arabalarda.

İlan açarken kargo seçme gibi bir seçenek yok. Zaten Sahibinden'in anlaşmalı olduğu şirket yurt içi.

Araçlar geliyor ama kargo alıyorlar mı bilmiyorum. Sadece şubelerden alınıyor sanırsam yani barkod makinesı olmuyordu arabalarda.

1. ilan açarken kargo firmasını seçebiliyorsun.
2.Yurtiçi Kargo'nun sitesine girip kurye çağırın ve kargonuzu gönderin. Başka çözümü yok olmadı gitmek zorunda kalırsın.

1. ilan açarken kargo firmasını seçebiliyorsun.
2.Yurtiçi Kargo'nun sitesine girip kurye çağırın ve kargonuzu gönderin. Başka çözümü yok olmadı gitmek zorunda kalırsın.
Öyle bir seçenek yok. İlan açarken zaten olsa PTT'yi seçerdim. Alıcı param güvende ile istediği için anlaşmalı kargo şirketi ile gitmek zorunda.

Kargoyu alabildiniz mi benim bulunduğum yerde yurtiçi kargo şubesi yok kargom adresime gelir mi ?

Oturduğum yerde Yurtiçi Kargo şubesi yok. Sahibinden.com üzerinden param güvende ile bir satış yapacağım ama şube olmadığı için gönderemiyorum. Nasıl gönderim yapabilirim? (Oturduğum yerde sadece PTT Kargo var.)
benim
Kargo elinize geçti mi şube olmayan yere yurtiçi kargo geliyor mu ?

Kargoyu alabildiniz mi benim bulunduğum yerde yurtiçi kargo şubesi yok kargom adresime gelir mi ?
Bulunduğunuz yere göre değişecektir fakat çoğu yere geliyor kargolar. Şube yok ama gönderim yapmak istiyorsanız da bulunduğunuz yerde kargo şirketi ile anlaşmalı esnaflar olabiliyor onlar aracılığı ile gönderim sağlayabilirsiniz. Eğer anlaşmalı esnaf yok ise direk kurye aracılığı ile gönderim yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı