Yurtiçi Kargo süreci

prex

Kilopat
Daha fazla  
Kulaklığım bozuldu ve ses alabileceğim başka aygıtım yok bu yüzden kulaklık sipariş etmiştim. Dün kargoya verildiği mesajı geldi ve Yurtiçi Kargo'dan geliyor. Bu firmanın kötü olduğunu biliyorum. Eskişehir'den, Denizli'ye geliyor kulaklık. Tahmini ne kadar sürer ve dünden beri sadece Taşıma Belgesi Düzenlendi yazıyor.

Hız olarak diğerlerine ortalama ancak sorun yaşarsan asla sorunun düzelmeyecektir (ya da sadece Manisa şubesinde) benim yaşadığım sorunlar; kapının önüne gelip bekliyorlar ve evde yok yazıyorlar(eve eşya taşıyorduk araç evin önünde 1 saat kadar arkası kargo dolu bir şekilde bekledi gidip sorduğumda araçta olmadığını söyledi), kargolar aynı kişiye gidecekse parça kırılganlığına bakılmadan aynı paket içerisine koyuluyor.

bu ilçeden ilçeye değişiyor benim oturduğum yere Yurtiçi sanki ışık hızında getiriyor verdiğim kargo yarın evde bundan bir yıl önce aras böyledi burda aras bozuldu yurtiçi bu şekilde oldu yani oturdğun yere bağlı dene tüm firmaları en iyi gelenle devam et bence

bu ilçeden ilçeye değişiyor benim oturduğum yere Yurtiçi sanki ışık hızında getiriyor verdiğim kargo yarın evde bundan bir yıl önce aras böyledi burda aras bozuldu yurtiçi bu şekilde oldu yani oturdğun yere bağlı dene tüm firmaları en iyi gelenle devam et bence
Komşum farklı satıcıdan aynı kulaklığı almış Aras kargo ile getirmişler. İstanbul'dan, Denizli'ye 24 saat dolmadan getirmişler, gerçekten inanılmaz çalışıyor bazı şubeler. Sanırım ben biraz bekleyeceğim, umarım sorun çıkmaz.

Geri
Yukarı