Yurtiçi Kargo takip numarası paylaşmadı

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Yetkili servis telefonun değişimine karar verip yeni telefonu dün kargoya verdiğini söylüyor ama bugüne kadar Yurtiçi Kargo tarafından tarafıma herhangi bir kargo numarası paylaşılmadı. Başka bir şekilde öğrenme şansım var mıdır? Yetkili servisi ve Samsung'u aradığımda onlarla da herhangi bir takip numarası paylaşmadıklarını görüntülediklerini söylüyorlar. Kargoya verilmemiş olma ihtimali var mıdır? Ya da takip numaramı sorgulayacağım bir yer var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yetkili servis telefonun değişimine karar verip yeni telefonu dün kargoya verdiğini söylüyor ama bugüne kadar Yurtiçi Kargo tarafından tarafıma herhangi bir kargo numarası paylaşılmadı. Başka bir şekilde öğrenme şansım var mıdır? Yetkili servisi ve Samsung'u aradığımda onlarla da herhangi bir takip numarası paylaşmadıklarını görüntülediklerini söylüyorlar. Kargoya verilmemiş olma ihtimali var mıdır? Ya da takip numaramı sorgulayacağım bir yer var mı?
Yurtiçi müşteri hizmetlerini aradınız mı

hayır yurtiçini aramadım hangi bilgiyle soracağım ki?

Telefonun depodan gittiğini söylüyorlar fakat telefonun yanında gönderdiğim şarj aletinin de yollandığını söylüyorlar o zaman teknik servisten gittiğini düşünüyorum ortada bir paradoks var kimse düzgün bilgi vermiyor.

Burada, Technopat'ta verdiğiniz bilgiler ile soracaksınız. Böyle böyle bir durum var ve takip numaram olmadığı için kargomu takip edemiyorum bana yardımcı olur musunuz diyeceksin. Onlarda yardımcı olacak.
Hocam şansımı denedim iki kargo gözüküyor dedi telefon teslim şubesine gelmiş bile teslim aldım telefonu 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı