Yurtta Turkcell Superbox Kullanmak

HyperSpeedT

Hectopat
KYK yurdunda kalıyorum. İnternet çok iyi değil, hatta çok kötü. Bu yüzden Superbox almayı düşünüyorum fakat şöyle bir sıkıntı var. Odanın belli yerleri hariç telefon çok iyi çekmiyor. Bu yüzden sıkıntı yaşar mıyım?

Yaşarsın. Türkcell kullanıyorsan telefonun nasıl çektiğine ne kadar hız aldığına bak. Süperboxda baz istasyonunu kullanıyor sonuçta ne kadar çektiği önemli.
Odanın çeken kısımlarında 10mbpsden daha Yüksek hızlara çıkıyor fakat yatağımda çekmiyor bile. Ben bunu alıp çeken bir yere koysam işimi görmez mi?

Odanın çeken kısımlarında 10Mbps'den daha Yüksek hızlara çıkıyor fakat yatağımda çekmiyor bile. Ben bunu alıp çeken bir yere koysam işimi görmez mi?
Telefon ve Superbox'u asla bir tutmayın Superbox'da CAT 12 modem bulunuyor ayrıca büyük kaliteli antenleri bulunuyor. Telefon ile en çok performans aldığınız yere bırakın yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten muhtemelen 10Mbps paketi alacaksın, o da LTE bandının 1 çizgi çektiği yerde bile 10'u verir diye düşünüyorum. Sınırsızı kaldırdılar, 500Mbps kotalısı geldi ki o da yine 280 TL idi sanırım. Arkadaşım beylikdüzünde mecburen superbox kullanıyo kendi evinde altyapı yok karşısında yanında fiber var..

Peki ya yurtta sorun çıkarmazlar mı kurulumu yapmaya gelecek kişiye?
Evine iste, yurdu adres olarak gösteremezsin zaten, evine gelir kurarlar; ayrıca bende ne test yaptılar ne başka bir şey, başvurdum, 2 saat sonra geldiler, 1 saate de pakedim tanımlandı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı