Yuukrp'nin TLauncher ile ilgili videosunun saçmalığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok güldüm ya,

XLauncher benim ekran kartımı bilse ne olur, işlemcimi ramimi depolamamı onu da geçtim hwidmi bilse ne olur ki ? maksimum hwid değiştirip valoranttan falan banlatırlar alırım 2.el 500 tllik bir anakart yoluma bakarım. Ha diyor ki mc launcherine bu bilgiler neden gereksin ki ? Adamlar belki kullanılan sistemlerin ortalamalarına göre bir algoritma ile devam edecek, mod vs. yükleyecek.

Benim şifremi, girdiğim sunucuları bilseler ne olur ki ? Ban mı yerim ? En kötü kullandığım IP adreslerini Hypixel'e iletir 2 zırlarım işlem çözülür.

Çok güldüm ya,

XLauncher benim ekran kartımı bilse ne olur, işlemcimi ramimi depolamamı onu da geçtim hwidmi bilse ne olur ki ? maksimum hwid değiştirip valoranttan falan banlatırlar alırım 2.el 500 tllik bir anakart yoluma bakarım. Ha diyor ki mc launcherine bu bilgiler neden gereksin ki ? Adamlar belki kullanılan sistemlerin ortalamalarına göre bir algoritma ile devam edecek, mod vs. yükleyecek.

Benim şifremi, girdiğim sunucuları bilseler ne olur ki ? Ban mı yerim ? En kötü kullandığım IP adreslerini Hypixel'e iletir 2 zırlarım işlem çözülür.
Ip adresi modem kapat aç yapınca değişiyo zaten.

Ip adresi modem kapat aç yapınca değişiyo zaten.
Ya hocam yok yani apple dışında bilgi toplamayan yok (izin vermediğin sürece.)
İnsanlar, yazılımcılar her ne derseniz artık. Daha çok bilgisayara ulaşabilmek, kullanım alanını genişletmek için sistem bilgilerini topluyor. Onu da geçtim, bu bilgileri toplayan, hani o deiksdiaktan topladığı bilgiler varya, onu her gün siz pcyi her açtığınızda, her kullandığınız anda zaten Microsoft topluyor, XLauncher toplasa ne olur ki ? Microsoft'un yanında XLauncher topluluk olarak kalır.
Şu şey dediğinde zaten gülme krizine girdim; "Bakalım bu fidodan soorna bu argadeşler aynı şiyleri söyliyebilecek mi ?"

Hala bu Yuukrp fanboyları ne saçmalıyor anlamıyorum. Virüs olmadığı ortada.
Herkesde şey demiş ya hocam
"öğğ yakıp ab çok yaşa sayende kartlarımız elimizdeki 0.01 kuruş paramız çalınmicak çok sağol öğğ"
Bu kadar olur yani, maksimum 12 yaşındaki çocuklar sayesinde paraya para demiyor bu yakub isimli arkadaş.

Söyledikleri de zırvadan başka bir şey değil.

Ayrıca false-positive denen şeyden haberi yok bu arkadaşın. Yani şöyle, ben Python'dan her gün yazılım yazıyorum, Tkinter, SYS vs. kullanıyorum. Antivirüs anında uyarı veriyor şüpheli dosya diye. Halbuki sadece internetten veri çekmiş, onu da almış bir txt dosyasına yazmışım. Bu false-positivedir. Benim amacım gidip de kimsenin CVC kodunu vs. öğrenmek değil. Onu da geçtim, zaten başımızda bela olmasa da sıkıntı var yani, hepimizin T.C.'si jüpiterde geziyor, 9 yaşındaki kıt beyinli çocuklarda XLauncher'den virüs yediğine üzülüyor, yazık. T.C.'lerinin herkes tarafından bilindiğini bilseler ne olur acaba. Tabii T.C. ile hiçbir şey yapılamıyor falan ama öğrense bu 3 yaş sendromu geçiren arkadaşlar bunu öğrense ne olur acaba.

Yaş kitesli 8-12 yaş aralığı olduğu için bu tür videoları çekip prim kasıyor kitlesi o ne derse inanıyor zaten :D
Ya her konuda haklı olabilirsin ama yaşla dalga geçmeyin salın aga.Bıktık şu olaylardan.Adamın yaşından sanane? Tamam yanlış bilgi verdi buna tamam herkes ama sen neden gidip adama “yaş kitlesi 8-12” gibi söylemlerde bulunuyorsun? Kim olursa olsun yaş konusunda dalga geçmeyi salın artık.

Ya her konuda haklı olabilirsin ama yaşla dalga geçmeyin salın aga.Bıktık şu olaylardan.Adamın yaşından sanane? Tamam yanlış bilgi verdi buna tamam herkes ama sen neden gidip adama “yaş kitlesi 8-12” gibi söylemlerde bulunuyorsun? Kim olursa olsun yaş konusunda dalga geçmeyi salın artık.
Demek istediği şu, o yaşta o işlerle uğraşan çocuklar anca bunlara inanır. Onlardan daha büyük olanlar daha olgun olacağından merak etme inanmaz bu saçmalıklara, zırvalara.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı