Rehber Yuzu ile Nintendo Switch oyunlarını PC'de oynama

title.keys ve prod. Keys indirin demiş ama onlarla ne yapacağız
İnternette bir site var ama adını vermemiz yasak ve sanırım yasal değil. Çok rahatlıkla bulunabilir ama.

title.keys ve prod. Keys indirin demiş ama onlarla ne yapacağız
Sorunu şimdi anladım hocam kusura bakmayın başka bir konuyla karıştırdım. Uygulamadan open yuzu folder yaptıktan sonra açılan dosyada keys kısmında title ve prod keyi koyun. Firmware indirdiyseniz onu da nand>system>contrast(?)>registered dosyasının içine kopyalayabilirsiniz.

İnternette bir site var ama adını vermemiz yasak ve sanırım yasal değil. Çok rahatlıkla bulunabilir ama.

Sorunu şimdi anladım hocam kusura bakmayın başka bir konuyla karıştırdım. Uygulamadan open Yuzu folder yaptıktan sonra açılan dosyada keys kısmında title ve prod keyi koyun. Firmware indirdiyseniz onu da nand>system>contrast(?)>registered dosyasının içine kopyalayabilirsiniz.

Tam olarak dediğiniz gibi yaptım ve sonunda sayenizde başardım. Teşekkür ediyorum. Mutlu yıllar :)

Dün itibariyle Nintendo Yuzu ekibine açtığı davayı kazanmış bulunmaktadır. Yuzu ekibi Github sayfaları dahil olmak üzere bütün her şeyi kapatmış bulunmaktalar. Kısaca artık Yuzu'yu indiremeyeceğiz. Bilgisayarlarında hala Yuzu'nun dosyaları olanlar emülatörü kullanmaya devam edebilecek ancak artık yeniden indirme ve kurma şansımız yok. Bu rehber de pek bir işe yaramayacak artık yani.

Dün itibariyle Nintendo Yuzu ekibine açtığı davayı kazanmış bulunmaktadır. Yuzu ekibi Github sayfaları dahil olmak üzere bütün her şeyi kapatmış bulunmaktalar. Kısaca artık Yuzu'yu indiremeyeceğiz. Bilgisayarlarında hala Yuzu'nun dosyaları olanlar emülatörü kullanmaya devam edebilecek ancak artık yeniden indirme ve kurma şansımız yok. Bu rehber de pek bir işe yaramayacak artık yani.
Alternatifler nedir peki hocam Yuzu'ya?

Dün itibarıyla Nintendo Yuzu ekibine açtığı davayı kazanmış bulunmaktadır. Yuzu ekibi GitHub sayfaları dahil olmak üzere bütün her şeyi kapatmış bulunmaktalar. Kısaca artık Yuzu'yu indiremeyeceğiz. Bilgisayarlarında hala Yuzu'nun dosyaları olanlar emülatörü kullanmaya devam edebilecek ancak artık yeniden indirme ve kurma şansımız yok. Bu rehber de pek bir işe yaramayacak artık yani.
Hocam Yuzu hala bilgisayarınızda varsa Drive'ye yükleyip paylaşır mısınız?

Geri
Yukarı