Z kuşağı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Z kuşağından memnun musunuz ?

• Evet

Oy: 13 12,7%
  • Hayır.

Oy: 17 16,7%
  • Sadece belirli bir kitlesinden memnunum.

Oy: 72 70,6%

• Oy verenlerin toplamı
    102
Z kuşağında peygamber sendromu diye adlandırılan bir hastalık var maalesef. (Kızmayın hemen ben de 22 yaşındayım Z kuşağı sayılıyor muyum bilmiyorum :D ) %80'i bu dünya kendi yüzü suyu hürmetine yaratıldı zannediyor. Etrafta birçok şey çok kötü gerçekten kabul. Ama güzel şeylere ulaşmak için ya da bi şeyleri güzelleştirmek için hiçbir şey yapmıyorlar. Aşırı şikayetçi ve hazır-hızlı tüketime alışmış bir nesil. Her şeyin en iyisini hiçbir şey yapmadan hak ettiklerini düşünüyorlar.

Z kuşağında peygamber sendromu diye adlandırılan bir hastalık var maalesef. (Kızmayın hemen ben de 22 yaşındayım Z kuşağı sayılıyor muyum bilmiyorum :D ) %80'i bu dünya kendi yüzü suyu hürmetine yaratıldı zannediyor. Etrafta birçok şey çok kötü gerçekten kabul. Ama güzel şeylere ulaşmak için ya da bir şeyleri güzelleştirmek için hiçbir şey yapmıyorlar. Aşırı şikayetçi ve hazır-hızlı tüketime alışmış bir nesil

Tövbe haşa ama demek istediğinizi anladım aslında kendilerini bir peygamber gibi görüyorlar demek istemişsiniz. Discord'da falan görmüştüm. Herkes kendini en iyisi falan zannediyordu. Sözde onlardan daha havalısı falan yok.

Olmak zorunda mı? Bir insan içinden inanmak istemiyorsa inanmaz. Keşke birilerinin dini inancına bakmak yerine, birazda nasıl bir insan olduğuna baksanız.
Aslında olmak zorunda mesela din sadece bir inanç değildir bir örgütlenmedir aynı zamanda mesela örnek vereyim bir hristiyan grup bir müslümanın kişiliğini sevsede o kişiyi sırf müslüman diye aralarına almazlar.
Çünkü insanlar her türden aynı görüşte olan insanlarla arkadaş dost olmak ister birde bu açıdan bakın derim.

Son düzenleme:
Z kuşağında peygamber sendromu diye adlandırılan bir hastalık var maalesef. (Kızmayın hemen ben de 22 yaşındayım Z kuşağı sayılıyor muyum bilmiyorum :D ) %80'i bu dünya kendi yüzü suyu hürmetine yaratıldı zannediyor. Etrafta birçok şey çok kötü gerçekten kabul. Ama güzel şeylere ulaşmak için ya da bi şeyleri güzelleştirmek için hiçbir şey yapmıyorlar. Aşırı şikayetçi ve hazır-hızlı tüketime alışmış bir nesil. Her şeyin en iyisini hiçbir şey yapmadan hak ettiklerini düşünüyorlar.
95 - 2010 arası herkes Gen Z sayılıyor dostum.

Daha alfa kuşağı var. Bence asıl tehlike onlar. Havalı olmak için küfür etmek falan. Benim oynadığım zamanlar gerçekten çok iyiymiş. Şimdikilere hiçbir şey kalmamış.

Geri
Yukarı