Z170 Pro Gaming sistem tavsiyesi

1060 da karar kıldım, monitör de ekran kartı da değişirse fiyat biner baya, değmez o kadarına aradaki ufak performans farkı için diye düşünüyorum, zaten zamanla güncellerim parçaları, dolar da düşsün de biraz

1060 da karar kıldım, monitör de ekran kartı da değişirse fiyat biner baya, değmez o kadarına aradaki ufak performans farkı için diye düşünüyorum, zaten zamanla güncellerim parçaları, dolar da düşsün de biraz
1060 seömek sizin fikriniz. Ama bence RX 580 alın. 8 GB olması ileriye dönük olması açısından daha iyi, ve daha ucuz. :)

@Yusuf Deli Eski AMD ısınıyordu yeni Ryzen değil. ;) Şu eski AMD ısınıyordu, o zaman yenisi de ısınıyordur düşüncesini atın kafanızdan.

Hocam intelden daha çok ısınıyor olarak dedim, yine intelden fazladır, tabiki eski amd mantığındaki ciddi farkta ısınma yok aralarında, öyle gitmezdi zaten düzeltmişlerdir,

@Yusuf Deli Eski AMD ısınıyordu yeni Ryzen değil. ;) Şu eski AMD ısınıyordu, o zaman yenisi de ısınıyordur düşüncesini atın kafanızdan.
Aslında içinden çıkan stok soğutucu zayıf ve yetersiz olduğu için ısınıyordu ve sonra o iş ezbere kadar gitti. :) FX ve Athlon işlemcilere ekstra kaliteli soğutucu alsan ısınmazlar yani.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı