Z2 vs LG G4

Beyler Snapdragon 808 iyimidir? hani Andreno 418 grafik işlemci falan bana düşük geldi S6' nın exnoys 7420 işlemcisi bile 810 ile kafa tutabiliyor. S6 almak istemiyorum nedeni ise samsung 2 güncelleme verip adama posta koyuyor. Yani LG G4 alıcam ama memnun kalırmıyım bilmiyorum LG G4 kullanıcılarıda bilgi verirse çok makbule geçer.

Git bir teknoloji markette kurcala kararını öyle ver. Z2 ile G4 karşılaştırmak yanlış. G4 2015 model ama Z2 eskidi üzerine Z3 sonra Z3+ ve artık Z5 ler geldi. Z2 de kamera 20 olmasına rağmen piyasanın en iyi kameraları G4 ve S6 da. Batarya konusunda quad ekranı olan g4 ekran kullanımında bataryayı daha çabuk bitirir. Fakat ekran renkler ve güneş altında görüş açısı yönünden mükemmel.

Git bir teknoloji markette kurcala kararını öyle ver. Z2 ile G4 karşılaştırmak yanlış. G4 2015 model ama Z2 eskidi üzerine Z3 sonra Z3+ ve artık Z5 ler geldi. Z2 de kamera 20 olmasına rağmen piyasanın en iyi kameraları G4 ve S6 da. Batarya konusunda quad ekranı olan g4 ekran kullanımında bataryayı daha çabuk bitirir. Fakat ekran renkler ve güneş altında görüş açısı yönünden mükemmel.

Dediğin gibi kurcalamıştım hatta kuzenim Z2 kullanıyor. Birde evet Z2 ile LG G4 karşılaştırması olmaz çünkü farklı zamanlarda farklı koşullarda çıktı ama benim bütçem max. 1600TL ve şuan LG G4 indirimde iken 1.549TL madem indirimde benim telefonun da emekliye ayrılma vakti geldi diye düşünüyorum

Dediğin gibi kurcalamıştım hatta kuzenim Z2 kullanıyor. Birde evet Z2 ile LG G4 karşılaştırması olmaz çünkü farklı zamanlarda farklı koşullarda çıktı ama benim bütçem max. 1600TL ve şuan LG G4 indirimde iken 1.549TL madem indirimde benim telefonun da emekliye ayrılma vakti geldi diye düşünüyorum
O ayrı konu o senin bileceğin iş. Z2 iyi telefon ama bu iki cihazı karşılaştırma yaparsan G4 derim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı