Z270 Tomahawk Anakarta RX 5700 XT uyumlu mudur?

Bartu94

Hectopat
Daha fazla  
İnternette herhangi bir bilgi göremedim konu açayım dedim.
Casper Excalibur kasasına sahibim GTX 1070 var sistemimde. RX 5700 XT almayı düşünüyorum fakat Z270 Tomahawk anakarta uyar mı acaba? Bir sorun olur mu?

Evet, rahatlıkla uyar. İşlemci nedir? i7 7700K mı? Ancak bu tür kasaların güç kaynakları düşük Watt değerine sahip olur. PSU fotoğrafını atma şansınız var mı?

Evet, fazlasıyla da yeterli olur. Güle güle kullanın. Başka sorunuz var mıdır?
Teşekkür ederim cevabınız için. Evet şöyle bir sorum daha var:
Benim monitörüm Benq Zowie XL2411 ve monitörde display port girişi yok hdmi dvi ve dsub var ben dvi ile bağlıyorum şu anki karta. Fakat 5700 xt modelinde dvi girişi yok sadece hdmi ve dp var. Nasıl 144 hz alabilirim bilginiz var mı? Dönüştürücüler vb. işe yarar mı?

Paugge Hdmi 2.0b Premium Sertifikalı 4K 60Hz 18Gbps HDR Dolby Vision HDCP 2.2 Destekli HDMI Kablo (1 Metre): Amazon.com.tr 2.0 versiyonlu bir HDMI ile 144 Hz alabiliyorsunuz. Dönüştürücü kullanırsanız görüntü baltalanabilir. Mesajlarım yararlı olduysa beğenebilirsiniz. Başka bir sorunuz da varsa iyi olur, boş boş forumda gezinmekten sıkılıyorum.

Paugge Hdmi 2.0b Premium Sertifikalı 4K 60Hz 18Gbps HDR Dolby Vision HDCP 2.2 Destekli HDMI Kablo (1 Metre): Amazon.com.tr 2.0 versiyonlu bir HDMI ile 144 Hz alabiliyorsunuz. Dönüştürücü kullanırsanız görüntü baltalanabilir. Mesajlarım yararlı olduysa beğenebilirsiniz. Başka bir sorunuz da varsa iyi olur, boş boş forumda gezinmekten sıkılıyorum.
Teşekkürler 🙂
Monitördeki HDMI girişi sadece 60hz destekliyormuş malesef. Ne yapsam bilemedim 🙂

Son düzenleme:

Geri
Yukarı