Zalman N3 kasa nasıldır?

Gerek

Hectopat
Makaleler
1
Zalman N3 kasa nasıldır marka kaliteli diye biliyorum, kasa da ferah gözüküyor ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zalman'a kötü mü demişler ben sadece kasa hakkında sormuştum kalitesinden emin olduğum yegane markalardandır.
O modele özgu bir kaç yorum okudum, çöp yazan bile olmuştu. Yine de fiyat farkından öturu n3'te karar kıldım ben de. Her halukarda çok bilgim yok kullanıcı yorumlarına dayanarak söyledim, bilen birini dikkate alın siz.

O modele özgu birkaç yorum okudum, çöp yazan bile olmuştu. Yine de fiyat farkından öturu n3'te karar kıldım ben de. Her halukarda çok bilgim yok kullanıcı yorumlarına dayanarak söyledim, bilen birini dikkate alın siz.

Hocam kim çöp yazıyor Allah aşkına.(Edit) hocam ben direk markaya çöp yazıyorlar sandım kusura bakmayın ama n3'de güzel gözükmekte açıkçası.

Ben de aynı kasaya bakıyorum fakat malzeme kalitesinin kötü olduğunu okudum. Dark n10 pro'yu önerdiklerini gördüm.
Zalman'a çöp deyip dark önermek mi? Hocam okuduğunuz yorumlarda ki insanların pek bir bilgisi olmadığını düşünerekten bir yorum yapacağım. Zalman bilindik, kaliteli, güvenilir bir markadır. Malzeme kalitesi dark markasının çoğu kasalarına fark atar. Dark marka kasaların malzeme kalitesini en iyi açıklayabilecek kişi sanırım ; @enes.wtp
Bu da yorumu ;
3 Dark kasaya sistem topladım ve ben, bu kadar kötü malzeme kalitesi görmedim. Dark Guardian yine güzel ama Dark X-Force berbat. Zalman'dan şaşmayın bence, Dark'ın görüntüleri hoş oluyor ama elinize geçince anlıyorsunuz hatayı.

Zalman N3 gayet güzel bir kasa. Fiyatına göre rakipsiz değil. Elbette rakipleri vardır. Fakat fiyatına göre kesinlikle alınabilir.

Hangi kasayı aldınız? Yanlış bir karar mı emin olamıyorum, Aerocool manage Saturn'ü yarı fiyatına bulunca aldım.

Ore saturn kesinlikle kasanın (aldığım kasanın) sadece iki eksiği var 1. arka panel biraz küçük ancak kasa zaten midi Tower, normal bir şey daha doğrusu olması gereken bu bir bakıma. 2. yanında gelen fanlar Molex, ancak bu da çok normal yazan kişi zaten RGB yazmıştı :D. Ve zaten 4 fanı var kasanın onlarda controllable olsaydı kasayı 360 TL'ye alamazdım :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı