Zalman N3 nasıldır?

Makaleler
115
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Bence düşük seviyede tercih edilebilecek en iyi Mid-Tower kasa. Fan kontrolcüsü felanda cabası.

Eksik olarak gördüğüm tek şey ön panelde toz filtresi bulunmuyor ama bir incelemede ön panelin toz filtresi işlevi görebileceği belirtiliyordu.

Ben 6 aydır kullanıyorum. Gayet memnunum, fanları ile geliyor diye almıştım. 230 liraya almıştım o zaman çek kullanarak. Kasanın bulunduğu ortam da ses olmazsa ufaktan fan sesini duyabilirsin. Aşırı sesli değil. Ön ızgarası sökülüyor oda filtre yerine geçebilir ama biraz zorlaman lazım sökmek için.

Çok güzel bir kasa ama dikey ekran kartı takmayacaksan 50TL daha koyup Sharkoon DG7000G-RGB almanı öneririm. RGB, TG ve biraz daha kaliteli bir kasa.

Çok güzel bir kasa ama dikey ekran kartı takmayacaksan 50TL daha koyup Sharkoon DG7000G-RGB almanı öneririm. RGB, TG ve biraz daha kaliteli bir kasa.
Görünüşü pek hoşuma gitmedi. Sade kasaları tercih ediyorum. Yine de teşekkürler.
Ben 6 aydır kullanıyorum. Gayet memnunum, fanları ile geliyor diye almıştım. 230 liraya almıştım o zaman çek kullanarak. Kasanın bulunduğu ortam da ses olmazsa ufaktan fan sesini duyabilirsin. Aşırı sesli değil. Ön ızgarası sökülüyor oda filtre yerine geçebilir ama biraz zorlaman lazım sökmek için.
Kaç RPM kullanıyorsun fanı?

Hocam dikey ekran kartı nasıl oluyor anlamadım.
Hocam dikey ekran kartı nasıl oluyor anlamadım.
Dikey olarak ekran kartına nasıl oturuyor anlayamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı