Zalman N3 kullanıcıları kasa fanlarının yetersiz olduğundan şikayetçi

Fanlar yaklaşık 800-900 RPM hızında dönüyor ama bir sıkıntısı yok yani. Ben mavi ledli olması için değiştirdim fanları ama yine de yeni fanları da 800 RPM civarında kullanıyorum. Önü mesh vs. her türlü düzgün bir hava akışı oluyor. O yüzden dert etmeyip kullanın. Ayrıca fanlar da çok sessiz. Ben Marmaris sıcağında kullanırken bile MSI Armor RX 570 ekran kartım 75-76 dereceyi geçmiyordu yani. O yüzden içiniz rahat olsun. İleride değiştirmek isterseniz değiştirin yine. Ama fiyatına göre genel olarak güzel kasadır. Tabi ben alalı bir yıldan fazla oldu ve başka kasalar çıkmıştır eminim Zalman N3 fiyatına yakın. Yine de satmanızı/iade etmenizi vs. gerektirecek bir durum olduğunu düşünmüyorum. Güle güle kullanın.

Bu forumda benim dışımda bu kasayı kullanan sadece 2 kişiye rastladım. İkisi de fanların yavaşlığından şikayetçi. Ben daha kasayı kullanmadım. Evimde kenarda duruyor. Bütün bileşenleri alınca en son sistem montajını yapacağım. Ama bu olay ne kadar doğru bilemediğim için konu açtım. Fanların gerçekten etkisiz olduğu söyleniyor. Bana fanları değiştirmem söylendi. Eğer değiştirirsem yine ek masraf olacak. Sizce ne yapmalıyım?

Bu kasanın fanlarının yavaş olduğunu bana @İbrahim Çağatay ve @mars0009 söyledi. Burayada atılan mesajları bırakıyorum;

Merhaba ben de parçaları alıp en son montaj yapmayı düşünüyorum mesela 1. ay işlemci aldım 6.ay sonunda her parça aldım ama işlemci bozuk çıktı aradan 5 ay geçmiş sıkıntı olur mu?

Merhaba ben de parçaları alıp en son montaj yapmayı düşünüyorum mesela 1. ay işlemci aldım 6.ay sonunda her parça aldım ama işlemci bozuk çıktı aradan 5 ay geçmiş sıkıntı olur mu?
İade süresi geçmiş olacağı için garantiden başka bir çaren olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı