Zalman R1 Nasıldır ?

Tabiki 80 plus olmaması elektriği tam olarak kaynaktan verimli çekemeyecektir ancak zalman kasalarının içinde çizgi elektronik onayladığı PSU' lar vardır bu yüzden sorun çıkarmayacaktır. 12v 540 watt veriyor sanırsam PSU.

MSI Güç hesaplama sitesinden hesapladım. Buyrun sonuç budur;
Adsız.png

600W istediğiniz sistemi rahatlıkla besleyecektir ama ileride SLI düşünüyorsanız biraz sıkıntı yaşama ihtimaliniz var. Sosyal'de aynı kasanın beyaz rengini almış arkadaş, beyaz kasalara ayrı bir ilgi duyduğumdan mıdır bilemem ama gözüme çok şık ve zarif geldi, bir göz atın isterseniz.

@Petiyto Zevkler ve renkler göreceli olduğu için biraz zor bir soru oldu sanki. :) Ben Z3 Plus'un beyaz modelini çok severek aldım ve uzun bir süre kullanma düşüncesindeyim. R1 modeli ön panelinden dolayı bir tık daha zarif geldi gözüme ama ön panele takılan fanlar o panelin arkasından yeterince verimli bir şekilde havayı içeri alabiliyor mu bilemiyorum. Canlı görmeden fazla yorum yapamıyorum ancak Zalman kullanıcısını üzmez bundan kesinlikle eminim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı