Zalman Z11 Neo İncelemesi ve Montaj ( Türkçe )

Zalman'ın yeni f/p kasası olan Z11 Neo'yu inceleme vaktim oldu. Umarım sizler için yaralı bir paylaşım olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@gsenesgs1923 , @Ercüment Solmaz , @Silinen üye , @Silinen üye , @Uğur Öztürk , @VanquisheR_ , @Ilyas Ertürk , @Silinen üye , @MatSoline , @JaroxJamaica , @Silinen üye , @baypal , @Holymong ,

yorum ve eleştirileriniz için sağ olun. İyi seyirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen kasanın üst kısmı 280 MM sıvı soğutma sistemlerini destekliyor.

şu iki kasa için ne dersiniz arkadaşlar?

zalman z11 neo VS CORSAIR CARBİDE SERİSİ 300RW

aralarındaki fark nedir? bir de psu lu alayım yoksa harici mi alayım? çok aşırı bir kullanım olmayacak aslında...

Yapı olarak aşırı bir fark olduğunu söyleyemem Z11 Neo biraz daha makyajlı bir yapıda 300RW ise simerik bir yapıya sahip kasa, PSU konusuna gelirsek kasaya dahil ya da değil sertifikalı ve verimliliği iyi olan bir PSU işinizi görecektir.

Ben olsam NZXT alırdım. Hele hele Noctis 450 modeli beni benden aldı.
Katılıyorum ve ben NZXT S340 da çok beğeniyorum.

Arkadaşlar kasa kapakları sökme videosu buyurun :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı