Zalman Z11 vs Cooler Master Mastercase Pro 5

@SypeR
i 7 6700 + GTX 1070 alacak arkadaş. Ama şöyle bir durum var MasterCase 5 alırsa diğer bileşenlerden kısacak ben olsam böyle bir hataya düşmezdim.
Eğer parça kısmaya gidecekse durum direk Z11 Neo veya S340 alsın bitirsin işi. Kasa için parçadan asla kısılmaz. Hele ki iki markada kaliteli ise...

Görünüşte hani Z 11 NEO hava sirkülasyonu daha kötü gibi duruyor. Z 11 Plus daha güven veriyor (en azından bana) hava sirkülasyonu konusunda.

@Yetheeer Bence bu saatten sonra soğutma detaylarına ve yüksek Watt veren güç kaynaklarına çok kafayı takmamak lazım.

Görünüşte hani Z 11 NEO hava sirkülasyonu daha kötü gibi duruyor. Z 11 Plus daha güven veriyor (en azından bana) hava sirkülasyonu konusunda.
Kendim kullanıyorum. Emin ol, Z11+ ve Z11+ HF1 sürümleri Neo kadar kullanışlı ve modüler değiller. Ek olarak hava akımı en çok Neo modelinde mevcut. Hele birde 3.5" disk yuvalarını kökten sökerseniz içerisi çok ferah kalıyor.

Kendim kullanıyorum. Emin ol, Z11+ ve Z11+ HF1 sürümleri Neo kadar kullanışlı ve modüler değiller. Ek olarak hava akımı en çok Neo modelinde mevcut. Hele birde 3.5" disk yuvalarını kökten sökerseniz içerisi çok ferah kalıyor.
Zalman Z11 Neo almayi planliyorum dediginiz gibi sokucem 3.5 disk yuvalarini.

Ben de CM 5 Pro kullanıyorum ve verdiğim her kuruşa değdiğini düşünüyorum. Sürekli gözümün önünde duran bir cismin güzel olmasını isterim ve bu bakımdan hakkını veren bir kasa. Ama bütçe meselesi tabii ki biraz da.

Bende corsair obsidian 750D aldım 2 gün önce. Full tower boyutlarında ve yan kapak neredeyse tamamen cam. Kablolama için arkada boşluk var ve çok kullanışlı. Sistemi eski kasadan söküp buna taşımak 2 saatimi almadı ki araya misafirde geldi :) Kasa içi hava sirkülasyonu çok iyi. Eski kasa 6 fan ile ekran kartım yükte 72 dereceyi görürdü. Obsidian 750D kendi fanları ile 64 dereceyi geçmedi, ekstra fanları taktığımda 60 dereceye kadar düştü sıcaklıklar. Yan tarafın neredeyse komple cam olması modifikasyon içinde zenginlik sunuyor. Google ile aratırsan birçok video ve görsel bulabilirsin. Madem ciddi bir miktar ayırdın kasaya o zaman 1 kere al ömürlük olsun derim.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı