Zalman Z3 öndeki USB'ler çalışmıyor

Arka kapağı açabilir misiniz? Belki orada 2.0ların olduğu kablo vardır.

Arka kapagi actim ama hepsi birbirine bagli kablolarin. Eski anakartim H110M'de hangi kablolar bagli ise yeni anakartim B450 Plus'ta da ayni kablolar bagli ama eskisinde 2.0USB calisirken yenisinde calismiyor :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanın boşta kalan bir kablosu var mı acaba. Çünkü el kitabına baktığımda USB2.0ların takılı olmadığını görüyorum.
10 NUMARA USB2.0
9 NUMARA USB 3.0
14 NUMARA AUDİO PORTU

Dosya Ekleri

• B450.png
    B450.png
    32 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
Kasanın boşta kalan bir kablosu var mı acaba. Çünkü el kitabına baktığımda USB2.0ların takılı olmadığını görüyorum.

10 NUMARA USB2.0

9 NUMARA USB 3.0

14 NUMARA AUDİO PORTU

Evet USB 2.0 için bir kablo yoktu. Eski anakartta nasıl çalışıyordu anlam veremedim ama bugün bütün kasayı parçalayıp tekrar toplayacağım ve o zaman sorunun ne olduğunu öğreneceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zalman Z3 kasam var ve i5 islemci anakartimi satip ASUS TUF Gaming B450 Plus + Ryzen 2600 aldim. Gerekli kablolari bagladim. Her sey calisiyor. Ön taraftaki USB çıkışları haricinde.

Ön kisimda 2X USB 2.0 1X USB 3.0 baglanti var. USB 3.0 calisiyor ama 2.0 olanlar calismiyor. Anakartta kasadaki baglantilari yaptim. Nerede eksik yapiyorum ya da nasil yapmaliyim? Elimde ASUS'un şeması var fakat kasanın o ön kısmından sadece.

-Power LED
-HDD LED
-Reset SW
-Power SW

Vardi ve bunlari bagladim. USB 2.0 icin bir kablo yok. Nasil yapabilirim?
Nasıl USB kablosu yok ya aynı kasayı kullanıyorum üzerinde usb diye yazıyor, hatta bir de audio diye kablo var uç kısımları aynı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı