Zalman Z3 PLUS 600W

JusticeLeague

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, geçtiğimiz cumartesi günü sistemimi sinerjiden teslim aldım. Ama kasanın üstteki 2 fanı ile arkadaki fanını hiç dönerken görmedim. Üstteki fanlardan tekini galiba tam dururken gördüm galiba bilgisayar kapanırken ama tam emin değilim. Kablolama da bir sıkıntı mı vardır acaba? GTA V ve Dying Light gibi oyunlar da oynadım.
fbfbv.JPG

a.jpg
b.jpg

Birde bu fan simgesinin olduğu tuşun kullanımı hakkında bilgi verebilir misiniz? Hangi konumda tutacağıma dair.
c.jpg

Tuş High kısmında yani yukarıda olduğunda bağlı ise 2 fan daha hızlı çalışıyor Low kısmında ise daha yavaş. Sabahları bu farkı pek hissedemiyorsunuz ama gece hissediyorsunuz. Kasanın penceresinden çalışır halde iken telefon flaş ışığı ile yukarı doğru bakın fanlar dönüyor mu diye dönmüyorsa muhtemelen bağlantısı yapılmamıştır.

Tuş High kısmında yani yukarıda olduğunda bağlı ise 2 fan daha hızlı çalışıyor Low kısmında ise daha yavaş. Sabahları bu farkı pek hissedemiyorsunuz ama gece hissediyorsunuz. Kasanın penceresinden çalışır halde iken telefon flaş ışığı ile yukarı doğru bakın fanlar dönüyor mu diye dönmüyorsa muhtemelen bağlantısı yapılmamıştır.
Çok teşekkür ederim cevap için. Oyun oynarken dikkat edeceğim dediğinize.

Hocam tekrardan rahatsız ediyorum ama oyun oynarken baktım durum böyleydi. Üstteki fanlardan teki dönüyor ve arkadaki fanı dönerken hiç görmedim. Sinerji montajda bağlamamış sanırsam.. 35 milyon ödüyoruz o kadar.
43343443.jpg

Merhabalar, kendi sistemim üzerinde arkadaki fan anakart üzerinde, üstteki fan ise fan kontrolcü ile bağlı durumda. Bağlantılar yapılmamış gibi görünüyor fanların bozuk vs. olduğunu düşünmüyorum.

Pazartesi arayıp söyliyeceğim bakalım ne diyecekler hocam, çok sağolun. Gidip götürürüm ne diyecelerine bağlı olarak

Merhabalar, kendi sistemim üzerinde arkadaki fan anakart üzerinde, üstteki fan ise fan kontrolcü ile bağlı durumda. Bağlantılar yapılmamış gibi görünüyor fanların bozuk vs. olduğunu düşünmüyorum.
Hocam tekrardan merhabalar. Üstteki fanların teki dönmüyordu. O sorunu buradaki pinlerden teki çıkık haldeydi bağlayarak hallettim.
55555555.PNG

Arkadaki fanım bir tek dönmüyor şuan. Onun bağlantısı da bu kablo mu acaba?

1vJY95.jpg

777777.jpg

@Barış ÖZER Siz de bir bakabilir misiniz acaba ya :)

Benim kasamda arkadaki fan anakart üzerinde bağlı durumda daha önce çektiğim bir fotoğrafı kırpıp gönderiyorum biraz kalitesiz olacak umarım anlaşılır. Eki Görüntüle 149723
Tamam hocam sağolun. Bende gizli kablolama yapacaklar diye arkadan dolandırmak istemişler ama orda unutup bırakmışlar. Harekette ettiremiyorum sıkışmış sanırsam gidip götürecem artıkın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı