Zalman Z3 Plus mı? Aerocool Strike-X One Advenced mı?

Wolves12

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sistemin bileşenlerini iyi soğutabilecek ve bana iyi performans verecek kasa olarak sizce Zalman Z3 Plus mı yoksa Aerocool Strike-X One Advanced mı almalıyım? Veya siz aynı fiyatlarda başka kasa önerebilir misiniz? Kasayla birlikte alacağım sistem : I5 6500 , Asus Strix GTX 950 , MSI B150m , Hyperx Savage DDR4 2133Mhz ram. Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar , teşekkürler...

Ben z3 plus kullanıyom. GTX 970, i7 4790k ile oyun oynarken sağlam bir ısı kasadan dışarı atılıyor. Kasayla beraber 4 adet 12cm'lik fan geliyor. İki tanesi üstte bir tanesi arkada olmak üzere üç fan egzoz görevi görüyor. Önde ise bir adet fan soğuk havanın içeri girmesini sağlıyor. O fiyata alınabilecek en iyi kasalardan biri. Bir tek parçalarının çok sağlam olduğu söylenemez.

Z3 Plus kullanıyorum öneriyorum, 4 fan dahili geliyor zaten bilgisayar kullanırken çorap giyiyorum ayağım üşüyor kasa yüzünden.:D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı