Zalman ZM600-GLX 600W 80+ Güç Kaynağı Kutu Açılımı

Merhaba arkadaşlar. Bu güç kaynağını yeni aldım. Vatandan 203₺ + Kargo ile Toplam 212₺'ye aldım. Bu arada arkadaşlar kargo fiyatı içindeyken bile en ucuz vatanda idi. Şimdi genel özelliklere gelecek olursak Güç Kaynağı 600w ve 12V kanalında 540w veriyor. 80+ sertifikasına sahip. 12 cm bir fan ile soğutuluyor. Kablo olarak 1 adet 20+4pin ATX çıkışı, 1 adet 4+4pin CPU güç çıkışı, 2 adet 6+2 pin PCI-E güç çıkışı, 1. kabloda 3 adet SATA güç çıkışı, 2. kabloda 2 adet SATA güç ve 2 adet molex güç çıkışı, 3. kabloda ise 1 adet SATA güç&2 adet molex ve 1 adet FDD Power Connector güç çıkışı var. Şimdi foğraflara geçelim:
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg

Şöyle söyleyeyim elinize alınca kaliteyi hissediyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şuan sistemimde RX480 var ve hiç bir sıkıntı yapmadı. Gerçekten kaliteli bir güç kaynağı kabul ederim. Kısa süre içinde kasanın bir fotoğrafını daha atacağım.
Hocam düzeltme yapayım, faturaya GLX girilmiş ancak bana verilen ise GV modeli. GV ile GLX arasında ki farklar nelerdir ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı