Zam gelmeden almak istediğiniz şeyleri almaya çalışın

Hocam 12 saat çalısıp 6K alsam ben adamı döverdim açık konuşalım.

Asgari ücret neyse de iş başvuru yaptığımızda ya sigortasız yarı fiyata çalışırsın ya da güzel tipli yakışıklı eleman olursun yoksa istemiyorlar başıma geldiği için bunu söylüyorum.

Yok hocam yanlış anladınız :) ben calısma saatini 24 saat hesap ettim günün yarısı 12 saat 12 saatte 100 günde 200 ayda 6K :D

Hocam siyaset konusunda savaş çıktı az önce insanları sakinleştirmeye çalışıyordum kendime gelemedim hala kusuruma bakmayın

Asgari ücret neyse de iş başvuru yaptığımızda ya sigortasız yarı fiyata çalışırsın ya da güzel tipli yakışıklı eleman olursun yoksa istemiyorlar başıma geldiği için bunu söylüyorum.

Stajyerlikten bahsediyorsunuz hocam yaşınızdanda anladığım kadarıyla ve evet o tür durumlarda neredeyse maaş bile vermiycekler.

Hocam siyaset konusunda savaş çıktı az önce insanları sakinleştirmeye çalışıyordum kendime gelemedim hala kusuruma bakmayın
Aynen, basbayağı sakinleştirmeye çalışıyormuşsun.

Screenshot_2.png

İş hayatına girmeyen gençler bir an önce ya yurt dışında ya da burada iş bulun eğitiminizi tamamlayın her şeyden önce hayallerinizi gerçekleştirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı