Zam üstüne zam geliyor!

Tüm elektrik gruplarına %15 zam.
Elektrik fiyatları ise 5 ayda %25 arttı.

LPG için büyük bir zam daha!

Süleyman Soylu'nun 1 Temmuz'da ekonomi şahlanacak demesi ise tepki çekti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tüm elektrik gruplarına %15 zam.
Elektrik fiyatları ise 5 ayda %25 arttı.

LPG için büyük bir zam daha!

Süleyman Soylu'nun 1 Temmuz'da ekonomi şahlanacak demesi ise tepki çekti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Zama da zam!

Son düzenleyen: Moderatör:
Kıskananlar çatlasın. Bizde geri vites yok! Gerekirse ilerden döneriz. Amerika battı bitti kül oldu. Almanya zaten dükkanı kapattı ve halkı aç. İtalya yardım çığlıkları atıyor. Fransa çatlıyor.
Batacak dedikleri THY tarihin en büyük karlılığı ile manşet oldu.. Dolar 10 lira olacak 15 lira olacak söylentilerine kulak asmayın. Dolar yükselecek ₺ değer kaybedecek diyenler önceden dolarları almış cebe indirmiş kişiler dolar yükselsin de yolumuzu bulalım diyenler (!)

Son düzenleme:
Sizin yorumları okuyunca bayağı utandım. Z kuşağı bizi kurtaracak falan diyorlar ama boşuna. Soylu ekonominin şahlanacağını söylerken bir anda Yahudi aksanı kullanıyor. Eski başkanıma suikast düzenlenip yerine bir Yahudi ajanı geçirilmiş olabilir.

Bir ülkede en çok tartışılan konunun ekonomi olması ne kadar acı. 10 15 yaşında çocuklar bile artık bu rezaletin farkında ve konu hakkında yorumları var. Ülkecek sona doğru gidiyoruz. Ve belirli kişiler bu kafadan çıkmadığı sürece bu böyle devam edecek.

Daha fazla konuşmak istemiyorum.
Çok kötü hissetim şu anda. Yemin ediyorum yavru kedi gibi ağlayasım geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı