Zamlar Öncesi ISS'lere Genel Bakış

Merhaba @kaiser soze ;
Kendi deneyiminizi aktardığınız ve konuya katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederim.
Forum kelimesi karşılığını tam anlamıyla aldı.
Hiçbir İSS süper veya en iyi değildir. Bölgeden bölgeye değişkenlik gösterebilir. Siz TurkNet övüyorsunuz. TurkNet'e söven 10 kişi getirebilirim. Olay altyapıda bitiyor. Herkesin farklı İSS'lerdeki deneyimi farklıdır. Allah'a şükürler olsun ki ben hiçbir sorun yaşamadım. Şimdiye kadar Türk Telekom, Millenicom ve Comnet kullandım. Comnet'i hala kullanıyorum.
Üçünde de sorun yaşamadım. Çevreme de öneririm daha doğrusu önerirdim Millenicom'u. Fakat fiyat politikası yüzünden gözümden düştü.

@Faruk28 Sorunuza yanıt verdim. Bir kez daha okuyunuz lütfen.

@kaiser soze
Comnet müşteri hizmetlerini talep bölümünden baya darladım. Sadece 1 günde 3 adet talebim var. Sürekli soru soruyorum adamlara. Siz şikayetvar'daki abonelerin sözleşmelerini neden feshediyorsunuz diye adamlara açıkça yürek yemişçesine sordum.
Abonelik sözleşmesi sayfa 6'yı söylediler.
Sonrada eklediler: sorun yaşayanlar keserek işlerine geldiği gibi yanıt veriyorlar.

Buna karşılık verebilirdim ama veremedim. Çünkü haklılardı. Şikayetvar'daki şikayetlerin hiçbirinde tam SS yoktu. Hep kırpılmış.
Yani yaptıkları kanunsuzluk değil. Abonelik sözleşmesine imza atarken bu durumu kabul ediyorsunuz. Sinirlenebilirsiniz. Ben de sinirlendim. Ama neden hala aboneyim? Benim farkım ne? Çünkü ben resmi sakin bir dille konuşup kendimi kontrol altında tutabiliyorum.

Tavsiye edilmeyenler arasında TurkNet'i de koyabiliriz bence. Kendileri tamamen zaman kaybı. İnternet bağlatıyorsunuz, bağlamaya gelmiyorlar. Eğer müşteri hizmetlerini bulabilecek kadar iyi bir insansanız gün verip geçiştiriliyor. Bağlantı problemleri birçok kez yaşadım fakat o kadar iyi bir insan değilim sanırım müşteri hizmetlerine dahi bağlanamadım. İptal ettirme talebinde bulundum 3 hafta sonra kabul ettiler bir de küfür eder gibi kullanmadığım internetin parasını istediler. Tamamen palavra ve safsatadan ibaret. Forumdan çalışan biri görüyorsada önünüzdeki hazır scriptlerden insanlara cevap vermeyi bırakın :) işinizi yapamıyorsunuz bari boş reklam yapmayın.

Comnet dediğin bu değişik değişik cevapları ve davranışları olan firma değil mi? Birde utanmadan Netspeed önermiyorum yazmış :) yorumlarda müşteriye cevap veren Bulut Helvacı sanırım firmanın yetkilisi.
Kısaca Orada yazdığın firmalar arasında Comnet adlı firmanın yeri yok.

8f8acf0ead37d31aaaffd3d67033d7b5.png
a27e8f07e6819cf2db9648c014018ccc.png

Son düzenleme:
@whoknowswho CTO olaraktan buldum LinkedIn'de. Resmi Facebook profilini bulamadım atar mısınız?

@alldreams
@whoknowswho
Bahsettiğiniz kişinin profil bağlantısı.
Log in to Facebook

Sahte hesap olduğu çok belli. Ramazan Selçik isimli şahıstan iki tane var. Ramazan Selcik ve Selcikk olarak.
Direkt gördüğünüze inanmayın. Bir CTO hesabı yukarıdaki gibi değildir.

Son düzenleme:
@whoknowswho cto olarakdan buldum LinkedIn'de. Resmi Facebook profilini bulamadım atar mısınız?

@alldreams
@whoknowswho
Bahsettiğiniz kişinin profil bağlantısı.
Log in to Facebook

Sahte hesap olduğu çok belli. Ramazan selçik isimli şahıstan iki tane var. Ramazan selcik ve selcikk olarak.
Direkt gördüğünüze inanmayın. Bir cto hesabı yukarıdaki gibi değildir.

Grupta Comnet'in diğer çalışanları da bulunmakta. Fake hesap olsalar kendileri durumdan haberdar olmazlar mı sizce? Kendileri de durumdan çok hoşnut değil zaten fakat bahsi geçen şahsın tutumu ve müşteriyle ilişkisi böyle.

Geri
Yukarı