Zayıflamak için antrenman programı

bacoen

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Boyum 170 cm, kilom 80 kg.
Zayıflamak istiyorum, elimde sadece koşu bandı ve dambıl seti var. Programı diyet ile destekleyeceğim, önerilerinizi bekliyorum.

Zayıflamak istiyorum, elimde sadece koşu bandı ve dambıl seti var. Programı diyet ile destekleyeceğim, önerilerinizi bekliyorum.
30-60 dakikalık 4-5 km tempolu yürüyüş yapabilirsiniz. Diyet yapacağım derken de kendinizi aç bırakacak kadar az yemeyin! Diyette ne kadar verilmişse o kadarını yiyin! Diyet programını sen değil diyetisyenler karar vermeli.

Ayrı bir programı yok sadece günde 300 400 arası kalori açığı bırakman lazım kilo alanda verende aynı hareketleri yapıyor. Yürüyüşlede bir şey olmaz bu arada normal günde yürüdüğün için vücüt etkilenmez. Vücüdünu şaşırtacak hareketler yapman lazım.

Ayrı bir programı yok sadece günde 300 400 arası kalori açığı bırakman lazım kilo alanda verende aynı hareketleri yapıyor. Yürüyüşlede bir şey olmaz bu arada normal günde yürüdüğün için vücüt etkilenmez. Vücüdünu şaşırtacak hareketler yapman lazım.
Egzersizlere destek olarak yürüyüş yapılabilir. Tempolu şekilde.

Geri
Yukarı