Zayıflamak için beslenme ve spor

Finch0900

Kilopat
Merhaba, amacım kilo vermek. Programımın nasıl olduğunu size sormak istedim. Yeni başladım. Gün içerisinde karpuz ve 5-10 fındık dışında bir şey yemiyorum. Akşamları 3 rafadan yumurta, marul salatası ve domates salatası yiyorum. Evde börek veya pilav olursa 1 tabak yerim. Haftada 4 kez 30 dakika HIIT kardiyo yapıyorum. Gün içerisinde hareketsizim, aç kalmak yetersizse yürüyüşe çıkabilirim. Ayrıca HIIT kardiyo haftalık 5'e çıkabilir. Yakınımda GYM yok. Maalesef yemek konusunda da pek seçeneğim yok. Önerilere açığım.

Kendini aç bırakıp kardiyoya abandığında yağ değil kasların gidecek. Kendini aç bırakmadan güzel bir şekilde beslenmene bak. Ihtiyacinin 200 300kalori azini al. Evde vucud agirligin ile calis.

Evde Ege Fitness'ın karın kası videoları ve Barış Erdoğan'ın videoları ile karın kası çalışırken hem kas yaparsın hem yağ yakarsın. Ben zamanında evdeyken öyle karın kası yapmıştım. Öneririm.

Kendini aç bırakıp kardiyoya abandığında yağ değil kasların gidecek. Kendini aç bırakmadan güzel bir şekilde beslenmene bak. Ihtiyacinin 200 300kalori azini al. Evde vucud agirligin ile calis.
Dediğiniz uzun vadeli güzel ama amacım kısa sürede kilo vermek. Kısa vadede aç kalmayarak zor. Kalori hesabı yapmak da zor maalesef.

Geri
Yukarı