Zcash Madenciliği - Sık Sorulan Sorular

Merhaba arkadaşlar zcash mining için bir sistem toplamayi dusunuyorum . Sizce 2 1080ti ile bu işe başlamak nasil olur yorumlarinizi alabilir miyim ? Tesekkurler

Kart başına ortalama 730 sol/s alırsın. Günlük 12 dolar gibi bir para kazanırsın. Sistem 7/24 aralıksız çalışırsa elektrik faturasında +160TL'lik bir artış olur. @İlker Dizbay
Zcash'i Jaxx'da BTC'ye çevireceksin. Ondan sonra BTC'yi Paribu'ya aktaracaksın. Paribu'da BTC'yi satıp banka hesabına çekeceksin. @samet1983

@105993
Teşekkürler bilgilendirme için hocam peki bu kartların yanına önerebileceğiniz bir sistem var mıdır yani diğer parçalar psu anakart işlemci olarak ? Ben z170 ve g4400 olarak dusundum psu olarak uygun bisey bulamadim ama sizin önerileriniz yol gösterecektir bana .

Anakart olarak Asus Prime Z270-A'yı öneririm. İşlemci olarak G4400, PSU olarak ise 2 adet Evga 750GQ 'yu öneririm. 4 GB DDR4 bir RAM fazlasıyla yeterli.

Cevabınız için teşekkürler tekrardan . Kusura bakmayın çok fazla soru soruyorum ama bir yerden 5 tane rx580 bulabilme şansım var sizce 2 adet 1080ti mi almalıyım yoksa bu rx580leri mi almaliyim ? Tekrardan kusura bakmayın çok soru sorduysam :)
@105993

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı